Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is rossz műsorveze...

Szerintetek is rossz műsorvezető Balázs és Lilu?

Figyelt kérdés
Stohl sokkal jobban vezette a Valóvilágot, még hogyha egy börtöntöltelék is, de a műsorvezetésben sokkal jobb, mint Lilu és Balázs együttvéve. Balázs és Lilu láthatóan érezteti azt a közönséggel hogy számukra ki a szimpatikus, és ki nem pl. Balázs jobban kedveli Attilát, mint Csabát vagy Fecót.
2012. febr. 24. 18:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

balázs csak oda-oda szúrogat az ilyesmi nem vészes,sőt esetenként még szórakoztató is.

viszont lilu olyan mintha minden mondatában az lenne mikor a játékosokkal beszél hogy-

hahaha,én sokkal többet kapok a retektől,mint te és te még hülyét is csinálsz magadból érte,te bohóc.

mondjuk ez így is van,de ezt megtarthatná magának,mert engem nem érdekel az ő véleménye.

2012. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
balázst imádom, nagy arc :) lilut iszonyatosan utálom, marhára irritál, egyáltalán nem tud műsort vezetni, nem tudom mit erőlteti őt a retekklub.
2012. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Lilu szerintem sem jó, de Balázst csípem, biztos mert én is egy ARROGÁNS MAJOM VAGYOK, HÁHÁÁÁ!
2012. febr. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

01:42

Örülök, hogy te legalább beismered:D De ha mást nem ,akkor azt igen, hogy Balázs az.


Egyébként hiába vagytok úgy kiakadva azon amit írtam. Pl. a tegnapi belevalóban az egyik skypeos is mivel kezdte a mondandóját: én Attinak szurkolok, mert vele tudok a legjobban azonosulni..

2012. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Még Olivérrel is kb. egy véleményen vagyunk.

"Holnap este a KÖKI TERMINÁL-t elkezdjük lebontani, ugyanis fél héttől ott kezdjük meg a térhajlítást!!! Jómagam az Attila brigádnak leszek a műsorvezetője, és szeretném, ha minél többen eljönnétek. Gyertek el, és vaduljunk meg! Ha úgy érzed, hogy Attilával tudtál legjobban azonosulni, akkor abban a klánban van a helyed, amelynek én leszek a szócsöve. Nagyon várlak benneteket!!!!!"


Szóval az, hogy itt néhány embernek ez az azonosulás dolog nem tetszik, ezt csak erősíti bennem azt, hogy sz.ar dolog ráismerni önmagatokra :P

2012. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hagyd már ezt. Ha Balázs vagy Lilu között kell választanom akkor Balázs,azért,mert vannak jó poénjai. Tény,hogy van,hogy túlzásba viszi,de ez van.

Nem hiszem,hogy ezmiatt én is olyan lennék,mint Balázs. És nem nem fáj beismernem,hogy milyen vagíok. Tudom,hogy sokat hisztizek és mindig fejeket vágok és tudom a sok hibámat is,de a bunkóság nincs közöttük.

2012. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem tőled, hogy szerinted Balázs bunkó?
2012. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
01:42es vagyok. Beismerem, hogy Balázs az. Nekem szimpatikus, vannak olyan típusú emberek, akik megérdemlik a bunkózást, csak úgy lehet kezelni őket. Szerintem neki jól áll, nem tűnik erőltetettnek. Én is csak azokkal vagyok az, akivel valami bajom van, mert mondjuk keresztbe tett már nekem, vagy lekezelő a semmiért.
2012. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Értem. Én pont ezért nem csípem Balázst, mert szerintem se erőlteti , nem szerepet játszik, hanem tényleg elég tapló.

De pl. Balázs akikkel bunkózik, neki nem ártottak azok a játékosok, egész egyszerűen nem szimpatizál velük, nem is ismeri őket, ennek ellenére próbál hatni a nézőkre azzal, hogy nem marad pártatlan, és kritizál néhány játékost.

De eddig csak Balázsról beszéltem, essen szó Liluról is. Ő szerintem csak próbálja Balázst utánozni. Ezért rosszabb számomra, mint a műsorvezető társa.

2012. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy részemről azért megbocsátható, mert nekem sem szimpatikus az, aki neki sem az. Vagyis hát nem tudom, mert végül is én Attilát utálom.
2012. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!