Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is rossz műsorveze...

Szerintetek is rossz műsorvezető Balázs és Lilu?

Figyelt kérdés
Stohl sokkal jobban vezette a Valóvilágot, még hogyha egy börtöntöltelék is, de a műsorvezetésben sokkal jobb, mint Lilu és Balázs együttvéve. Balázs és Lilu láthatóan érezteti azt a közönséggel hogy számukra ki a szimpatikus, és ki nem pl. Balázs jobban kedveli Attilát, mint Csabát vagy Fecót.
2012. febr. 24. 18:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Pont ezen gondolkodtam a minap.

Nem csak a játékosok, de a műsorvezetőktől is függ egy műsor nézhetősége.

1-3-ig még jó volt, tavaly se tetszett nekem már.

2012. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Én meg pl Stohl nem tudtam elviselni.. nekem ő nem volt szimpatikus.

Lilu se a kedvencem,de szerintem Balázs jó műsorvezető:D

2012. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled kérdező, akkor láthatod, hogy Balázst sokan szeretik. Szerintem azért mert ő viszi a "k.öcsög" stílust a műsorvezetők terén. Ő az aki mindig beszólogat mindenkinek, gúnyolódik játékosokon, és ez a viselkedés úgy tűnik sokaknak bejön. A játékosok közül is ,mindig az ilyen viselkedésű ember a népszerű. Én ezt sajnálom, hogy ez olyan menő dolog.
2012. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Balázs elég bunkó, ezért is rossz műsorvezető! Egy műsorvezetőnek senkin se lenne szabad gúnyolódnia! Ráadásul egy csomó hülyeségről beszél a műsorban, azért hogy minél jobban eltudja magát adni a közönségnek.
2012. febr. 24. 19:06
 5/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek a #2-kal...

amúgy Lilu próbál humoros lenni, de nem sikerül neki :D

2012. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Általában azt mondom, hogy mindenki azt szereti, akivel azonosulni tud. Na most úgy látom szépen rávilágítottam arra, hogy Balázs milyen stílusú műsorvezető, ezért a csendes megfigyelők le is pontoznak:) A környezetemben is megfigyeltem, hogy a nagy szájú, cinikus emberek szeretik pl. Balázst, és a hozzá hasonló játékosokat. Csak nem azért húznak most le engem, mert fáj egy cseppet az önérzetüknek az, hogy magukra ismernek a "Balázs stílusban" ? :D
2012. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ma 19:33 Ügye tudod,hogy most mekkora butaságot írtál?!
2012. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?

Az azonosulás dologra? Én ezt így gondolom. Szerintem aki nem bunkó stílusú ember, az biztos, hogy nem fog szimpatizálni egy cinikus, arrogáns illetővel sem.

2012. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Egyébként akiket én ismerek, azok is azt mondanák erre, hogy hülyeség, mert magának egyik sem vallaná be, hogy nekik is olyan a természetük. Ezt azok látják, akik ismerik őket, és elviselik minden nap. Ők gondolják azt magukról, hogy totál jó fejek, pedig nekem az amit pl. Balázs és Lilu is sokszor csinál, nem tűnik jó fej dolognak.

Biztos azért, mert nekem teljesen más dolog lehet vicces, nem az, hogy hogyan járassunk le másokat pl.

2012. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Én is pont erről beszéltem az előbb valakivel,hogy Balázs mennyire érezteti ,hogy ő bizony Attila oldalán áll.Hónapok óta Fecón gúnyolódik,úgy látszik ő ezt is megteheti...Amúgy eddig bírtam.Stohl vezette a legjobban a VV-t.
2012. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!