Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az, aki Attilára szavaz?

Ki az, aki Attilára szavaz?

Figyelt kérdés

Én ezt egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mehetett vissza Attila... ráadásul ekkora fölénnyel...

a magyar emberek tényleg az ilyen szánalomraméltó kisebbségi komplexusos emberekkel tudnak csak azonosulni, azért szavaznak rá?

Attila azért akarta kirakni Csabát anno még az elején, mert látta, hogy sokkal jobb pasi nála és féltékeny volt. Utána is végig ez volt jellemző. Féltékeny volt a párbajnyertesekre, azokra akik megnyerték a lila kendőt, stb...


Van aki egy ilyen kisstílű nyomorékra szavaz?


Magyarázza már ezt el Nekem valaki...



2012. febr. 19. 23:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?a villába mondják mindig hogy Attila nem harcol a lilakendőért hanem másnak segít hogy megnyerje.. akkor hogy lenne már féltékeny?
2012. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mert így kevésbé ciki, hogy nem ő nyeri meg a kendőt. Ennyi. Inkább úgy tesz, mintha félreállna, mert nem akar lebőgni hogy Csaba, Fecó, vagy akármelyik legyőzi valami feladatban.


Egyébként én sem értem, mit esznek rajta. Oké, ő szerepel legtöbbet. De tényleg a tahóságra éhes a magyar?

2012. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
csaba meg fecó már régen kiestek akkor amikor mondjuk simán átengedte a kendőt a csajoknak...
2012. febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja, Attila és Peti félelemből adták oda Kingának a lila kendőt. Attila persze irigykedett Kingára, miközben elviccelték a feladatot. Ja. Szerintem is. Attila folyamatosan féltékenykedett, hogy miért nem rajta van a lila kendő, hiszen pont szüksége van rá, mert nem tudja meg kiszámolni, hogy ki megy ki
2012. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Attila úgy be volt szarva a párbajoktól, meg Peti is, mint az állat. JObban féltek, mint a lányok, ezt mondták is egyszer-egyszer, őszintébb pillanatukban. Nem hiába akarták keverni a lapokat állandóan, nem tökös ember egyik sem. Peti is csak játszotta az eltökéltet, amikor Kinga kihívta, de egyébként előtte mondta, hogy ő nem akar kimenni mert fosik.
2012. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fecó is fél a párbajtól, minden férfi ilyen abban a villában. Érdekes módon a nők sokkal bátrabbak voltak végig.
2012. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Attila szórakoztató egyéniség volt a villában. Igaz eleinte nem szerettem,de amikor volt a szülinapja,akkor valami megváltozott benne. Vicces,humoros,sok konfliktusba benne volt. Ezzel szemben Csaba csak a seggét vakarta,az ég világon semmit nem csinált,volt,hogy meg se szólalt. Verát volt,hogy bírtam,mert ő is szórakoztató egyéniség volt,de néha már sok volt. Én szavaztam is az Attilára,ő volt az aki a díjra legjobban rászolgált!!!

És igen,ez igaz,hogy eleinte féltékeny volt a Csabira,mert látta,hogy Kinga körülötte legyeskedik,de aztán megbékéltek egymással!

Az viszont egyáltalán nem igaz,hogy féltékeny lett volna arra,aki megnyerte a lilakendőt! Mert volt,hogy a lányoknak is ő segített! Maximum elmondta a véleményét,hogy nem őt várta volna vossza a párbajról,vagy nem ő érdemelné a lilakendőt!!

2012. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!