Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mire készül a média?

Mire készül a média?

Figyelt kérdés

Állandóan romantikus filmeket meg dráma filmeket adnak.

Egy műsorban mondták, hogy: Angyalok igenis léteznek. Meg, (ahogy kijött a viszkis): -Hogyan lett belőle megváltó. Ezt saját szavaikkal mondták a tv-ben.


Mintha mindenkibe azt beszélnék bele, hogy istenben higgyenek, mert muszály!!! És ezt egyre sűrűbben veszem észre a tv-ben.


Mintha a média tudná, hogy közeleg az armageddon, és mindenkit isten mellé akarna állítani. (Isten és Sátán végső harca).


2012. febr. 1. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

tegnap 22:23

Ez meg egyszerű következtetés. Amúgy nem tudom, hogy hogy függ össze a jobbik az antiszemitizmussal, mert tudtommal nagy vallásos banda. Másik meg, az RTL meg TV2 pofonegyszerű miért nem 'reklámozza' őket. Nem emlékszel amikor 1-2 évvel az ezelőtt a jobbik azzal verte magát, hogy hogyha ők megnyerik a választást megszüntettetik mindkettő kereskedelmi csatornát? Ennek ismeretében könnyű rájönni miért nem 'jobbikos' a két hazai kereskedelmi. :))

2012. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azt nem láttam, de láttam videót arról, hogy a hír tv-nek is beolvastak.
2012. febr. 2. 16:37
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem agyára ment a csatornaigazgatóknak (vagy kik irányítják) a túl sok odaát XDD
2012. ápr. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!