Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vv eszter megérdemelné hogy...

Vv eszter megérdemelné hogy kiessen szerintetek?

Figyelt kérdés
szerintem igenis megérdemelnè mert csak okoskodik és egy önző hálátlan dagadt disznó ... verának igaza van elfelejtette eszter ki állt mellette mikor mindenki más elfordult
2012. jan. 29. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok vv fan, nem nézem, csak innen-onnan követem olykor, mi folyik. Hát inkább az a k. vera essen ki, mert mindenkit csak összeugraszt és kötekszik
2012. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
eszter fog vissza menni sajnos,mivel jól tud beszélni és az közép alsó réteg van oylan buta hogy szavazzon,és ugyan azok bedőlnek neki,én egy megb*szott vasat nem küldök érte de vera nyerjen.
2012. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Vera pszichiátriai eset, rosszabb, mint Alekosz volt. Ezt az egész sz*t kizárólag az ilyenek nyerhetik. Nem a normálisak, azokra nem szavaznak a cigók.
2012. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én Verának drukkoltam


nagyon bírom:D


és nem vagyok cigó:D

2012. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!