Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok, Vera, vagy...

Kinek szurkoltok, Vera, vagy Eszter?

Figyelt kérdés
en Eszternek, de nem azert, mert szeretem, hanem azert, mert kevesbe utalom, mint Verat.
2012. jan. 29. 01:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Most őszintén nem tök mind1, hogy ki nyer? Az emberek inkább élnék az életüket, de nem inkább a hulyeséget nézik.
2012. jan. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én Verának,de nem szavazok
2012. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eszternek. Őt is rühellem,de hogy a Verát hogy utálom..
2012. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
54%

Én kezdetektől Eszternek szurkolok. Vele tudok a leginkább azonosulni. Szimpatikus. Támadják, mert ügyvéd. Na és? Az "értelmiségiek" és még sokan mások tagadják, hogy néznék a műsort. Pocskondiázzák, de mégis képben vannak. Ja! Csak véletlenül, a bejátszások miatt.....Aha.

Sajnos azt hiszem Vera fog visszamenni. Az emberek inkább nézik az arroganciát, mint a békés , normális megnyilvánulásokat. Milyen "uncsi" lenne nézni a műsort, ha mindenki jól megvan egymással. A VV5 már eleve így lett megszerkesztve. Hajrá Eszter!

2012. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem h Eszti ! Hajrá !
2012. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat igen, nezegettem itt a velemenyeket, es sajnos sokan Verat szeretnek.De ezt egyszeruen nem tudom elhinni, hogy visszaszavazzak azt a not.Jo, Eszter is gaz, de kozel sem annyira, mint Vera....
2012. jan. 29. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Eszti, mint békés meg normális. Jajj. Te mit nézel?

A legnagyobb kavarógép.

2012. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, hozzáteszem, Verát sem kedvelem, de mindkét nő egoista, gerinctelen, szarkavaró. Egyik kutya, másik eb. Ráadásul mindketten magukat tekintik a gerinces, egyenes jellemnek.....tiszta vicc, komolyan.

Nekem mondjuk tök nyolc, hogy Eszter ügyvéd vagy takarítónő, a jelleme ugyanolyan szégyellnivaló, undorító, alja-féle. Csak szép köntösben tálalja, mert van néző, aki bekajálja.De azért a legtöbben átlátnak rajta.

2012. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem Kinguci a legszemetebb a csajok kozul.De ot meg mindig jobban birom, mint ezt a kigyot.
2012. jan. 29. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Most kivételesen egyiknek sem. Mindegy, ki megy, ki marad.
2012. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!