Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tényleg Eszter a VV5 beépitett...

Tényleg Eszter a VV5 beépitett embere?

Figyelt kérdés
Fura de ilyeneket irnak én nem csodálkoznék rajta...
2012. jan. 27. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előtte meg azt mondták, hogy Péter. Ha Eszter kiesik, majd azt mondják hogy Attila az...


Az emberek szeretik az összeesküvés-elméleteket, mert amit nem lehet érvekkel és bizonyítékokkal alátámasztani, ahhoz kreálnak saját fejből egyet, és azzal magyaráznak dolgokat. Ha megdől egy szál, akkor átugranak egy másikra, és majd az lesz a nézőpont.

2012. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.


előzőben mindenki azt mondta elején, hogy Olivér az, aztán amikor kiesett, Bécit mondta mindenki, majd lett alekosz.,

2012. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majka azt nyilatkozta még a vv elején, hogy Peti a haverja, és tőle tudja, hogy ő a beépített ember.

Aztán, hogy mi igaz a konkurens kereskedelmi adó egyik műsorvezetőjének állításából, azt mindenki döntse el maga.

2012. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én azt hallottam, hogy Csabi a beépített.

De ez hülyeség. A bokszmeccset ugye neki kellett volna nyerni és Attilának adták a kendőt :( úgyhogy lehet, hogy ő az? :/

2012. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj, egyáltalán nem biztos, hogy van beépített. Miért kell mindenáron beépítettet keresni? Ráadásul pont Csaba? Akit a csatorna állandóan le akar járatni, még az összefoglalókba sem teszi bele?? Ugyanmár...
2012. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!