Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted vv Eszter kedves és...

Szerinted vv Eszter kedves és finom nő?

Figyelt kérdés

Nekem ez nagyon vicces kijelentés volt tőle, meg az is, hogy biztosra megy, hogy Vera esik majd ki.

Ki menjen vissza szerinted? Remélem kiesik "adott esetben" Esztike. Köszi a választ előre is.


2012. jan. 26. 14:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

"adott esetben" :DDDDD

inkább énis azt remélem h Vera jut vissza, 51%-kal... :D

2012. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Hát én jót röhögtem a beszédén. Nem tudom, minek fényezte magát, a nőzk már úgyis átlátnak rajta.

Verát sem csípem, de akkor már inkább ő menjen vissza. Eszternek iszonyat nagy az arca.

2012. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Én Verát bírtam azért, mert nem hagyta, hogy Attiláék elnyomják, viszont mára túlzásba viszi a hisztiket. Viszont valahol igaza is van, mert Attila nem úgy viccelődik vele, ahogy az imádott Kingucijával, hanem tényleg elég gúnyos. Az nem volt szimpatikus, hogy leakart paktálni Attilával.

De Esztikéhez képest ez mind semmi. Kivitte Shadit, mert Ati felajánlotta neki, hogy ha kint hagyja, akkor többet nem szórják meg, és beveszik a csapatba. Ezután körbenyalta Atika és Petike hátsó felét, majd miután Peti kiment, megpróbálta az addigi "legjobb bariját" kiejteni, de a cél előtt mégse neki adta a kendőt. Ő a vv5 legkétszínűbb boszorkánya, és poénos, ahogy fényezi magát. Kiborító ahogy nyerít Ati béna poénjain. Remélem Vera megy vissza, még ha 51 %-al is, de ő nyerjen :)

Köszi a válaszokat.

2012. jan. 26. 15:51
 4/24 anonim ***** válasza:
33%

Azért Esztinek kicsit több oka van nagyképűnek lenni, mint bármelyik másik versenyzőnek. Annak a nőnek legalább van esze.

Verácska sem épp a szerénység megtestesítője, és mellé még buta is. :D Akinek ő szimpatikus, az kb azon a szinten lehet.

Nem nézem az elejétől, az utóbbi 2-3 héten láttam úgy igazából, de Vera egy undorító, minősíthetetlen hulladék. :)

2012. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de attól mert valaki mondjuk okos, miért van oka nagyképűségre? :) Az okos ügyvédnő lazán megvesztegethető, biztosan nem arat többet ügyvédként, miután vége a műsornak.

De ha tényleg csak 3 hete nézed, akkor nem meglepő, hogy Eszter szimpatikusabb neked mint a Vera, mert nem vagy tisztába az előzményekkel. Köszi a választ.

2012. jan. 26. 16:24
 6/24 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam, hogy semmit nem tudok az előzményekről. :) Csak nem néztem rendszeresen, de azért a lényeggel tisztában vagyok.

Itt mindenki annyira erkölcsös komolyan... ez egy verseny. Remélem ezzel mindenki tisztában van. :D

2012. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Azért Esztinek kicsit több oka van nagyképűnek lenni, mint bármelyik másik versenyzőnek."


És ha nekem diplomám van, tanult és művelt vagyok akkor egyből nagyképűnek kell lenni?! Lehet, h a többieknél értelmesebb, de emberileg undorító nyal, kétszínű és fujj!

2012. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Esztert igazából sosem láttam még se kedvesnek,se finomnak...A Petiékkel azért volt,mert erősnek gondolta őket -ezért nyalt nekik,a Verával az elején azért barátnősködött-mert az összes többi ember kiutálta őt,a Serivel is kétszínű-gondoljunk csak bele,mikor még benn volt Gergő milyen pofákat vágott rájuk.

Különbnek érzi magát a többieknél,pedig nem az.Nagyon ,,éhes ,,nő lehet a való életben is .Akkor már inkább nézem a Verát -igaz ,biztos nincs ki a négy kereke -:)

2012. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
VV Eszter és a kedves-finom nő fogalma teljesen eltérő dolog.
2012. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Hallotta már valaki az arany mondást, miszerint diplomával nem adnak intelligenciát? Ha nem, akkor most végre igen.

Eszter sokat magolt, kapott egy szép díszes papírt. De attól még sötét, mint az éjszaka. Szerintetek aki bemegy a VV-be, és így lejáratja magát, az okos ember? Meglepő, hogy van még olyan ember, aki Esztert okosnak hiszi..

2012. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!