Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek VV Eszter még...

Szerintetek VV Eszter még mindig olyan erős?

Figyelt kérdés
Az elején én is kedveltem,de mióta visszajött a párbajokról beállt Attiláékhoz és átvette a stilusukat ki nem állhatom őt, és eyt szerintem nem csak én gondolom igy.
2012. jan. 11. 20:26
 1/7 A kérdező kommentje:
*ezt
2012. jan. 11. 20:27
 2/7 anonim válasza:
82%
Vmennyire szimpi volt, de ink hajlott a közömbös felé és ahogy írtad h visszajött, nem is h beállt hanem inkább nyal nekik, ami azért eléggé visszataszító, Mondhatjuk kinyílt a csipája.:D
2012. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
én elején se bírtam,de most már utálom..
2012. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Mikor bejött, nagyon szimpatikus volt.

Aztán elkezdtem tűnődni, miféle jogász, saját céggel, aki feladja és beköltözik oda.

Aztán amikor pucérkodva ugrabugrált a jacuzziban Péterékkel, és napközben bezzeg mutatta, mekkora felnőtt és érett a Diáékhoz képest, hatalmasat csalódtam benne.


A párbajról való visszajövetele után pedig akkorát esett a szememben, mint ember még nem. Azokhoz állt, akikkel az elején harcolt. Mert tudta, nincs más mód, csak ha Attiláék sleppje közé áll.


Csak éppen egyvalamit nem tud........Attiláék csak gyalognak használják a kis sakkjátékukban, ugyanis aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók. Ennél okosabbnak képzeltem egy nagy jogásznőt.....


Szóval szerintem nagyot esett a renoméja, ha más is felfigyelt ezekre a dolgokra.

2012. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi az, hogy miféle jogász?


Ismersz ügyvédeket, jogászokat? Hát én jó párat, kb. mindegyik hedonista, piás partiállat.

Az orvosokról már ne is beszéljünk.:D


Teljesen mindegy, mi az ember végzettsége.


Amúgy meg nekem is szimpatikus volt az elején, csak hát nála is előjött a falkaösztön.

2012. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jómagam is jogi egyetemre jártam, persze még évekkel ezelőtt,szóval igen, a válaszom igen.

Minden szakmának megvan az alja, eddig oké, pont erre értettem, hogy Eszter nem éppen a hivatás szép példánya, hanem tökéletesen lejáratja. A diplomával nem adnak intelligenciát, ezzel tisztában vagyok, én csak azért írtam le őt, pont mert a szakmájának lejáratója.

2012. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Én az elején nagyon kedveltem,aranyos volt,kedves,intelligens nő.

Viszont a 2 győztes párbaj után lepaktált az ellenséggel,ami szerintem taktikai hiba,a nézőknek ez nem szimpatikus.Azoknak nyal be,akik előtte többször kidobták,hátba szúrták,bántották,hazudtak neki.


Még maga Péter is azt mondta,hogy biztos azért barátkozik velük mindezek után,mert bosszúra készül.Különben semmi értelme hogy az ellenséggel barátkozzon.


Bármennyire elviselhetetlen,és kötözködő Vera szimpatikusabb ,mert ő vállalja hogy ő egymaga van,egymaga vívja meg a csatáját,és nem puncsol be sehova.


Esztert egy valaki támogatta(Vera),attól is elfordult.


Szerintem most ki esne,ha párbajoznia kellene.Átvette Péterék stílusát.Elvesztette hitelét,és szerintem ebből kifolyólag erejét is.

Pápá Eszter! (az elején még neki szurkoltam...)

2012. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!