Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek vv Vera mitől...

Szerintetek vv Vera mitől lett ennyire erős?

Figyelt kérdés
És hogy-hogy ilyen jól bírja, hogy utálják őt? A többi játékos szerintem már összeomlott volna, ha őket közösíti ki a társaság...
2012. jan. 3. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

A játék elején utáltam Verát, de az utóbbi időben megkedveltem. Ez azért van, mert tényleg kiáll az igazáért és jókat röhögök a beszólásain. Van humora.:D

Szerintem nagyrészt ezért erősödött meg. A Gergős párbajról meg annyit, hogy Gergő idiótán viselkedett, Vera pedig teljesen higgadtan és okosan kezelte a dolgokat, ami szerintem szintén dobott a százalékon.:D

2012. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Elnézést, azt kihagytam, hogy miért nem omlik össze a sok bántástól. Szerintem erős nő. Nem kell neki 10 barát ott bent,elég neki Fecó, akivel mindent megbeszél. Legalább nem napraforgó.
2012. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért,mert ezt élvezi! Beteges egy nőszemély.
2012. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erős,csak azért ment vissza,mert Gergőt utálják az emberek..
2012. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes...mindenesetre azért ha úgy vesszük, nem semmi dolog, hogy a Gergő "hátszele" sem volt elég, hogy visszajusson. Mondjuk én se bírom őt, de azért egy valamilyen szinten népszerű ember a testvére miatt.
2012. jan. 3. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem sem erős Vera...

Gergő tényleg nagyképű volt és ezt a nézők is észrevették, emellett Vera a konfliktusok 75%-ba benne van, ezért küldték vissza...

2012. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a fél ország látta a melegarcpakolást a fején.
2012. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ismert ember testvére?ugyanmár!sokan azt se tudják ki az Dukai Regina.és attól még normálisan is viselkedhetett volna, vagy épp azért.egy utolsó senkiházi, bunkó,nagyképű, sittes.

verát is utálom, de inkább ő.

mikor mesél ő egy kicsit a múltjáról???

2012. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!