Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Vera hazudott a...

Szerintetek Vera hazudott a levélben, vagy Kinga nem vallja be?

Figyelt kérdés
Nem láttam a randis részt, azt sem, hogy mesélte Verának.
2012. jan. 2. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Amikor nem ment vissza a Gergő, Sehi és Kinga is ledermedt.

Mind a ketten hajtottak Gergőre.

2012. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A tökfej Lilu most azt mondta, hogy Vera állítása nem igaz, nem történt semmi közeledés-máskor igen, de a randin nem. Ehhez képest tegnap online adásban Kinga elmondta Attilának, hogy igen, Gergő így meg úgy simogatta a combját. Erről ennyit, hisztis hülye liba.
2012. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha ha ha a tokfeju Lilu!! hat ez nagy volt.... :)
2012. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A tökfejü lilunak vannak "fegyelmező" nagyképű beszólásai, de ha valamelyik komolyabban rákiabálna össze hugyozná magát és elkullogna sírni. Nem jó szerepet vesz magára
2012. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én végignéztem a randit...

Semmi olyan nem volt benne, ami nyomulás lett volna valamelyik részéről.. Volt egy vicces beszólása Kingának, hogy "Úgyis veled szexelnék..." De az poén volt... és kb. ennyi...

Szóval SZERINTEM nem volt igaza Verának!

2012. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért Lilut bántjátok. Ő műsorvezető(!) és normális körülmények közt biztos nem teremtene semmilyen kapcsolatot ilyen gyökerekkel..
2012. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Liluka elmondta hogy mikor kezdte a pályafutását utálták a nézők emiatt sokat sírt. Akkor ne legyen már arca.
2012. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél már gyerekes! Minden kezdet nehéz. Mostanra sokan megszerették és senki se jön ezzel a hülye dumával...
2012. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne legyél már buta. Ezért volt annyi paraszt a katonaságnál is. Aki kopasz volt azt szopatták. Nem csak nevelésképpen poénból ,hanem egész keményen is. És mikor ezek a kopaszok öregek lettek ugyanezt csinálták. Annyi eszük nem volt hogy ez nem helyes. Elfelejtették ahogy liluka is.
2012. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,hazudott. Nem vagyok Kinga fan,de én is láttam a randit
2012. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!