Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Eszter hol kukázhatta a...

Eszter hol kukázhatta a diplomáját?

Figyelt kérdés

Nem csak hogy szegényes a szókincse, még a viselkedése is hagy kívánni valót maga után... Legalább szép lenne.


[link]



2011. dec. 30. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem vok Eszter fan sőt egyre inkább idegesítőbb a személyisége, de nem hiszem h a szókincsével bajok lennének, sőt sztem nagyon okosan és választékosan beszél és káromkodás nélkül tud vitatkozni.
2011. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szépsége még hagyján,de a viselkedése. A szókincse szerintem se rossz,kitudja magát normálisan fejezni,de lehetne annyi esze,hogy belegondol,hogy-hogy is kéne viselkednie.
2011. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon választékosan illeszti bele a mondataiba a "kvázi", az "adott esetben", illetve a "megvívom saját harcaim" kifejezéseket.

Egyébként nem ez a legfőbb probléma, csak gondoltam megjegyzem, ugyanis csodálom, hogy a legtöbben okosnak és intelligensnek tartják Esztert.

2011. dec. 31. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy ügyvédnek nem így kell viselkednie. Szerintem egy ócska qrva. Ocsmány a szája, próbál közönségesen viselkedne, és úgy látom, hogy egyre jobban megy neki.
2011. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem szeretem különösebben őt, sőt mindegyikük érdektelen nekem, viszont, az hogy nem beszél választékosan nem igaz.

A viselkedése meg azért szembetűnőbb, mert tudod róla, hogy mi a foglalkozása. Nem gondolom, hogy valamelyik csaj ott villában jobban viselkedne...

Kinézet alapján meg butaság akárkit is megítélni.

2011. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mondta, azért jelentkezett a VV-be hogy itt kiélje magát, mert ezt az életben nem teheti meg, a fogalakozása miatt. Most viszont fél évig nem érdekli, élni akar, "ribiskedni", bulizni, stb.. Ha kimegy, utána úgyis megint as szabályokkal teli élete várja.
2011. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a kínai piacon vette..


Undorító egy nőszemély..Állandóan iszik,gonoszkodik,sumákol,hazudozik és amikor ez szóba jön akkor próbálja olyan fejjel és szavakkal kimagyarázni magát mintha egy tárgyaláson lenne..Tiszta szánalmas,főleg ahogy benyalta magát Pettikéhez meg Attikához..

2011. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
én is hallottam már többször, hogy hülyeséget mond. Szóval én sem értem, miért mondják rá, hogy intelligens. De köztudott, hogy az ügyvédek nem az eszükről híresek. Egyetemen bemagolt mindent, aztán már ott is volt a diploma. Elég nevetséges. Engem az lepett meg talán először, amikor iskolahét volt, és töriből 4-esre felelt. Töriből! Egy jogász...pedig nem hinném, hogy olyan nehéz kérdéseket tettek fel neki.
2012. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!