Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted Eszter vagy Vera...

Szerinted Eszter vagy Vera nyeri a párbajt? (VV5)

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 23:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
Eszter legyen :)
2012. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%

Normális, hogy Vera...

Eszter egy hülye k... ;)

2012. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

Eszter menjen vissza. Ő is kétszínű, de Vera sokkal gázabb.

Vera egy elmebeteg téveszmés hazudozós p*csa. Vicc, hogy Eszter érzékeny nőnek titulálja magát? Szerintem meg az a vicc, hogy Vera állítólaag az "érzékeny lelkű nő", mégis ingyen leszopta egy operatőr f*szát :D És még az ilyen mondja Veronikára, hogy k*rva, mondjuk őt se komáztam. :D

Irritál Verának a flegma beképzelt nyekergése, meg mikor sajnáltatja magát, hogy folyton belékötnek, holott ő gerjeszti túlnyomórészt a konfliktusait. A párbajra: hajrá Eszter! A fináléra: hajrá Attila! :)

2012. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
Attila és Eszter drukker....gratulálok.. Ez minden elmondott :)
2012. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
Kijavítanálak: Attila drukker. Esztert nem csipázom. Indokold meg légszíves, hogy mire gondolsz, védd meg Verát, vagy cáfold meg, amit írtam, mert én nem vágom, hogy ez mi minden mondott el. :)
2012. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%

Eszter megy vissza. Már sokan unják Vera állandó kötekedését, ez a nő pszichiátriai eset.

Utána gyorsan vigye már ki valaki ezt az elkényeztetett nyávogó, hisztis libát: Kingát.

Utána mehet sorban kétszínű Fecóka, rémséges Attila, fölényeskedő Eszter, Végül marad Sehi és Csaba. Sehinek kellene megnyerni.

2012. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%
Hajrá Vera!
2012. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Mindkét nő, irritáló. Eszterrel nagyon elszaladt a csikó, de Vera, minősíthetetlen pszichopata... Vera az a típus, akinek az ember gondolatban kínhalált kíván.(Ameddig ilyen módon viselkedik)Szerintem ő tipikus pszichopata.. Azt sem tudja mi a baja, de mindig van neki valami idióta kötözködhetnéke.

Eszter sem piskóta, köpönyegforgatásból jeles!


Mindkettő kieshetne, ha Eszter esne ki, megnézném Sehi arcát, megérdemelné, hogy magára maradjon.

Ha Vera, akkor meg neki, és Fecónak lenne ez nagy pofára esés.

Ha Vera menne vissza, még intenzívebben pszichopata lenne, és gátlástalanul fölényeskedő.(jobban mint eddig)

Ez Eszternél is fenn áll,de talán, én Esztert küldeném vissza.

2012. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen Vera!
2012. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
62%
Vera fog visszamenni. Sajnos. A közönségnek a balhé kell. Hogy Eszter változott? Nagy arca lett? Csak alkalmazkodott a környezetéhez.Intelligens nő. Vera agresszív, szánalmas, idegbeteg nőszemély. A lét egy pillanatát sem tuja élvezni. Eszter őszinte vidámsága, kiegyensúlyozottsága irigylésre méltó. Őt szeretném ismét a villában látni, de tudom, sajnos nem ez kell az embereknek.
2012. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!