Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed, hogy Kinga...

Mi a véleményed, hogy Kinga továbbjutott?

Figyelt kérdés
Péter kiesett
2012. jan. 15. 22:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell Attikázni és Petikézni? nem óvodások. Lehet, hogy hülyegyerekek, de az nem jelent semmit, nagyon sok hozzájuk hasonló kaliberű mászkál szabadlábon ( azokat is be kéne zárni valahová).
2012. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
45%
mert így viccesebb^^ de azt látom hogy te neked nem sikerült felfogni hogy ez egy játék és nem a való élet:( de mindegy is.szerintem ilyen kérdésekben nincs igazság egyik oldal ezt a másik azt tartja jónak, helyesnek...
2012. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
39%

Attika és Pettike.......hú, humor a köbön, valóban rohadt vicces. Sok humorod lehet. Akkor az óvónénikben egy igazi humorzsák veszett el mert az ovikban a gyerekeket mindig becézgetik.


Én amúgy nem mondanám show-nak az alattomos gec.ciskedést, dehát nem mindenkinek ugyanaz a jellemtípus jön be. Engem sosem szórakoztattak a szemét emberek, de gondolom az életben te sem szeretnéd "attikádat és pettikédet" ennyire.

2012. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
47%
3xra is leírom, ez egy játék nem a való élet miért nem lehet felfogni?:o
2012. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Te is hasonló jellem lehetsz mint ők, ahányszor csak írnak mindig van valamilyen hozzáfűzni valód! Azt írogatod amit ők is mondanak. Másoknak nem lehet véleményük? -.-
2012. jan. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!