Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed, hogy Kinga...

Mi a véleményed, hogy Kinga továbbjutott?

Figyelt kérdés
Péter kiesett
2012. jan. 15. 22:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

elég naív aki azt hiszi ,hogy péter és attila barátok lettek.meg az is aki azt gondolja,hogy nyerni mentek be!

ugyanmár!egyszer nem hangzott el tőlük, hogy érdekelné akármelyiket is a főnyeremény.jó játék, és jól csinálják.peti esetében múltidő.

2012. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Akkor Attila miért Petit mondta, hogy várja, ha nem barátok?
2012. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%
Megdöbbentemén is. Oké, hogy Péter alattomos, ge.ci ember, egy igazi köcsög, de Kinga meg egy hisztis, idegesítő, elmebeteg pi.csa, azt hittem, ez több mindenkit irritál. Bár, legalább ő őszintébb. Amúgy totálisan " az egyik 19, a másik egy híján húsz" effektus, tényleg mindkettőnek ki kellett volna esnie :D
2012. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj, de szerintem TE vagy a naiv, aki elhitted, hogy ők csak játszikálni mentek be,.........nem gyerekek, hogy játszani menjenek. Mindenki a közel 40 milláért van ott. MIért hitted el, hogy Attila és Péter csak "játszóházazni" mentek? Nem ovisok...pénzt akartak, mint odabent mindenki más.
2012. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Kedves 13.39.: taktika. Mert biztos volt abban, hogy Peti megy vissza, ezért arra készült. Gondolta, inkább neki nyal, mint Kingának, ennyi.


Nem kell mindent elhinni amit Attila mond. Hiba.

2012. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Csak Attila részéről volt az barátság. Pétert senki se érdekelte... Nem értem hogy szerethetitek itt olyan sokan, a nyugiszobában is lenézően beszélt hozzánk nézőkhöz. Furcsa akinek ez a szimpatikus. A tegnap eredményhirdetés volt az eddig legörömtelibb pillanat a VV-ben :D Végre kiesett ez a rohadt patkány!
2012. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16:43 És azt már hallottad hogy az imádott Kinga, hogy beszél rólunk nézőkről, mikor a hozzájuk írt sms-eket olvassák fel???????? Peti hozzá képest kezdő fehér bárány!
2012. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%

De most iért kell visszatámadni? Ki beszélt Kingáról? Péterről volt szó.

Bár nem írtam Péterről hogy hogy beszél, de mindig levonom a konzekvenciát, amikor valaki visszatámad ahelyett, hogy leírja: Igen, igazad van.

2012. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

az lenne az igazi, ha egy meghatározott mennyiségű sms szavazatszámot, a párbajozók nem érnek el, akkor mindkettő kiesik, ill. egyik sem megy vissza!

ez lenne a korrekt!

sztem, ha így lett volna, egyik sem megy vissza és nem rontja bent a levegőt!

(Ki nyeri? mivel az utolsó VV-t, férfinek becézett genyó nyerte, most egy nőnemű lény következik, hogy ki... döntsék el az sms-ezők!)

2012. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%
szerintem Pettike és Attika volt a legviccesebb az egész műsorba én nagyon bírtam ahogy csinálják a sok hülyeséget. Ez egy szórakoztató műsor -legalábbis tudtommal- ez kell bele nem az amit a többiek csinálnak: jóformán semmit. Ők is általában úgy válnak érdekessé ha Attikával vagy Pettikével konfrontálódnak. Ez egy játék, semmit nem jelent mit csinál bent nem a való élet, kint lehet hogy teljesen az ellentéte amit ott csinál de mint írtam ez egy műsor, ha Attika "elpuhul" vagy kiesik biztos nem nézem tovább számomra ők ketten jelentették a vidám perceket egy fárasztó nap végén:3
2012. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!