Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek kit hív ki VV Kinga?

Szerintetek kit hív ki VV Kinga?

Figyelt kérdés
És szerintetek ő jön vissza, vagy az akit kihív? Egyáltalán ki lenne az, aki ellen lenne esélye visszamenni, és ki az, aki ellen nem lenne? Jó persze azért van 1-2 ember akit tuti nem hív ki (pl. Attilát, Fecót, Csabát).
2012. jan. 9. 08:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%

sziasztok!

Szerintem tökre mindegy, h kit visz ki, nála utálatosabb ellenszenvesebb embert még nem láttam a VV történelemben! Én még a 20 %-ot is sokallom!

2012. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy bosszúból kiviszi Attilát, de akkor nem fog kapni 10%-nál többet ez az elkényeztetett hisztis senki. Szerintem Pétert vihetné.
2012. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem kivihetné Pétert, de ő nincs tisztában azzal, hogy Pétert itt kint mennyien nem bírják.
2012. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%
Bárkit visz, kiesik. De szerintem Serit viszi.
2012. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Serit fogja kivinni.

Eszertől,Attilától,Pétertől szerintem fél,ők odabent nem úgy látják a dolgokat ahogyan mi.

És Kinga fog kiesni.

2012. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is Serit hívja ki. És Kinga ki is fog esni.
2012. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
serit fogja vinni, ami nagy hiba lesz, ellene semmi esélye nincs. petit vigye, akkor talán van egy kis esélye
2012. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szerintem Seherezádét viszi, Esztertől fél. Mondjuk teljesen mindegy, kit fog kihívni, bárki ellen esélytelen.

Most történhet meg először a VV5-ben, hogy nem a kihívott nyeri a párbajt.

2012. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
kihívott helyett kiválasztott
2012. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Már történt olyan,hogy a kihívott nyerte a párbajt,pl.a Jerzy!

Kingautálók szerintetek mit nyújtott Seherezádé a műsor alatt?Azonkívül,hogy enyelgett a Gergővel...

2012. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!