Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mekkora egy beképzelt r*banc...

Mekkora egy beképzelt r*banc ez a Seherezádé?

Figyelt kérdés
Mikor meglátta a párbajon Gergő (ex)csaját, Csillát, ennyi volt a reakciója: "de csúnya". Most őszintén, milyen szánalmas már ez? És miből gondolja, hogy ő jobb, mint a Csilla, csak azért mert esetlegesen szebben néz ki? Bár a szépség relatív, lehet, hogy valakinek a Csilla jön be és a nyávogó hisztis Seherezádé nem... csak én gondolom, hogy enyhén szólva el van szállva magától? Nagyon remélem, hamarosan kiesik a kis p*csa!
2012. jan. 2. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én bírom őt..szerintem is messze ő a legnormálisabb villalakó. Különben már hadjuk ezt hogy ki táncoslány meg prosti meg istentudja..az összes benntlévő lány az..
2012. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet, ezt a kérdést Csilla tette fel :D Kicsit hiú és most nagyon bepöccent XD
2012. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6%
Undorítóó!! Én naon nem szeretem!!! Buta, nincs tartása!!!! A röhögésétől meg már az egekbe vok!!! Nyávogása irritál!!! Essen ki, várja az utca!!! Pápá
2012. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Különben már hadjuk ezt hogy ki táncoslány meg prosti meg istentudja..az összes benntlévő lány'


Akkor mind egy büdös k@rva. Ezen nem veszünk össze,.

2012. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljesen el van varázsolva sokszor az biztos, és elég szarúl ítélkezik mind maga mint a más dolgába.
2012. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!