Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mekkora egy beképzelt r*banc...

Mekkora egy beképzelt r*banc ez a Seherezádé?

Figyelt kérdés
Mikor meglátta a párbajon Gergő (ex)csaját, Csillát, ennyi volt a reakciója: "de csúnya". Most őszintén, milyen szánalmas már ez? És miből gondolja, hogy ő jobb, mint a Csilla, csak azért mert esetlegesen szebben néz ki? Bár a szépség relatív, lehet, hogy valakinek a Csilla jön be és a nyávogó hisztis Seherezádé nem... csak én gondolom, hogy enyhén szólva el van szállva magától? Nagyon remélem, hamarosan kiesik a kis p*csa!
2012. jan. 2. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem az. Jogosan mondhatta, ha ezt mondta (én nem hallottam). Tényleg szebb nála+még át is lett verve. Persze, hogy féltékeny. De nagyon jólelkű, és remélem, megnyeri. Itt az ideje, hogy nő nyerjen.
2012. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azok után, hogy a sittessel kezdett kavarni, miközben pasija volt, úgy sajnáltatja magát, ahogy akarja... szánalmas r*banc
2012. jan. 2. 22:32
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Eleinte mindenki ribancozta, most meg imádják. Mi történt emberek????
2012. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Valami baj van ezzel a csajjal, az biztos. Amikor kikezdett Gergővel, nem okozott neki problémát, hogy van barátja, most meg játssza a sértett nőt. Nem is nő, hanem egy nagyon bugyuta táncoslány. Néha még a beszéd is nehezére esett, kifejezni sem tudta magát rendesen. A Gergő a másik fele a kinti barátnőjével. Megérdemelték egymást a villában, de számomra Gergő még mindig normálisabb volt. Serinek az a kényszeredett sírása már-már idegesítő volt. Kíváncsi leszek, hogy most kire fog rászállni, mert ugye 3 hónapig nem lehet a Gergőt szidni, mert nagyon unalmas lenne. Mehetne haza a Ditti mamához, otthon aztán lehet közösen szidni a sittest. (persze ez a múlt akkor, amikor jóban voltak nem zavarta)
2012. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Seri = Veronika szőkében
2012. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem messze rendesebb, mint néhányan odabent...
2012. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Lehet beképzelt, de a Csilla tényleg csúnya
2012. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert valaki bamba még nem biztos hogy rendes.
2012. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, ilyet senki nem állított, nem tudom milyen kérdésben vagy, de kérdést tévesztettél. Seherezádé rendesebb, mint a többi bent lakó nagy része. Akár bamba, akár nem. Nincs logikai kapcsolat.....
2012. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

Hogyne lenne. Te nem ismersz olyan embert aki egyszerűen túl mulya vagy buta hogy bárkivel is vitába szálljon? Attól ugyanúgy lehet rossz ember hogy nem mondja ki a véleményét.

Egy táncos k@rváról beszélünk egyébként is. Csupa ész, és szeretet.

Még jó hogy nem azt mondta hogy babyszitter volt kint mint a szomszédom. Arról is kiderült hogy egy r@ngyó volt.

2012. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!