Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért mondják, hogy VV Csabi...

Miért mondják, hogy VV Csabi unalmas?

Figyelt kérdés
Tény,hogy nem tőle hangos a villa,nincsenek konfliktusai (csak néha-néha),nem sír,nem gonosz,nem szövetkezik,nem áskálódik stb..Persze egy ilyen műsorba nagyrészt ez kell,de attól még nem hiszem,hogy unalmas lenne.
2011. dec. 29. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
mert kb nincs csinál olyan undoritó dolgokat ami természetes egy Attila,Péter kombónak!
2011. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs helyett NEM! (első voltam)
2011. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az lesz az érdekes ha majd Gergő-t küldik vissza, pedig nem azért de sztem ő a legszürkébb ott bent??

ha hallom akkor is csak seherezádéról van szó

2011. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Azért unalmas mert nem történik vele semmi. Elvan magában.

Csak bámulni tud.Minimális érthetetlen kommunikáció,semmit nem csinálás,tujáskodás. Tehát nem szórakoztató.

Nem véletlenül nem rakják bele az összefoglalókba hosszabb ideig.

2011. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy nem a legszórakoztatóbb egyéniség, de Gergőt még így is veri, mert az analfahím kib.szott nagyképű és unalmas!!
2011. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na igen,mert Gergő mit csinál? Döglik a kanapén és onnan néha dumál,a feladatokban se igen veszi ki a részét.

Csaba minden feladatba belefektet amit tud és nem unalmas ember. Azért nem teszik bele,mert nem ordibál. Amúgy meg szerintem egyre többet lehet látni a tévében,összefoglalókban!:DD

2011. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem unalmas egyáltalán. Meg én azt sem értem, miért mondják, hogy egy normális mondatot nem tud összerakni, hülyeségeket beszél, nem a környezetbe illő szavakat mond, amikor én pont úgy vettem észre, hogy a villalakók közül ő beszél legértelmesebben. Soha nem hallottam még tőle hibás mondatot, vagy hogy nem odaillő szót mondott volna. Úgyhogy szerintem ez egyáltalán nem jogos.
2011. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 cirmos62 ***** válasza:
Pontosan azért, amit magad is leírtál. Attól függetlenül nekem is Csaba a szimpatikus, de ha csak hasonló természetű játékosokat válogatnának be és nem lennének Attila, Kinga fajta szereplők is, valóban csak egy békés, nyugodt összezárt közösséget tudnának mutatni, ami nem csak hogy nem lenne annyira valósághű, de unalmas is volna.
2011. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó de ha meg CSAK Attila,Kinga stílusú embereket tennének be az jobb lenne? Szerintem nem. Így a jó,hogy Csabi bent van!:D
2011. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 cirmos62 ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy nem így jó.
2011. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!