Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Családodban nézi valaki a...

Családodban nézi valaki a Nóta tv-t?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 12:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem a népdalokat - de csak eredeti környezetükben. Ezektől a disco-mulatós feldolgozásoktól a hideg kiráz, meg úgy magától a mulatós műfajtól is. Igénytelen gagyi sz*r.


Hál' Istennek Nóta tv nincs a csatornakiosztásunkban (külön lehet venni a meglévő csomag mellé).

2011. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mc.Hawerék anno elkezdték "diszkósítani" a mulatós zenéket, ez a sok hülye meg azóta is ezt nyomja. Másrészt én szoktam nézni. Éjszaka jó retro klipek mennek.
2011. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hát szerintem inkább csak öregebbek nézik, de egyszer nemkicsit meglepődtem amikor a Tankcsapda - Menyország Tourist ment xD
2011. dec. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Ne lepődj meg legközelebb a Tankcsapdán, éjjel mindig retro-klipek mennek. Azt nézem, a nóta-blokkokat nem.
2011. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nálunk mindenki nézi mi alapból szeretjük a mulatós zenét
2013. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Rettentően utálom, mind a Nóta TV-t, mind a Muzsika TV-t, mert (szerintem) ezeken a csatornákon javarészt a magyar zene szennye megy állandóan.

Olyan énekesek vannak ott, akikről soha nem hallottam, és a tömegek az ő számaikon tombolnak

Jah, bocsánat, nem az ő számaikon, mert átveszek valamelyik énekestől, aztán azt nyomatják, hozzáteszem elég sz@@rul

Sajnos a családomban csak én gyűlölöm ezeket a csatornákat és a magyar zenét. A magyar zene mára 'szenny' lett a nagyvilágban (amúgy sem volt soha valami sikeres)

Egyszer tesómnak elkezdtem mesélni, hogy akiket én bírok azok milyen nagy sztárok, világsztárok, mert szinte minden országban hatalmas rajongótáboruk van, erre ő azt mondja, hogy a Jolly és a Ribłje Suzy is világsztár. És én megkérdeztem, hogy miért???, mert néhanapján átmennek Szlovákiába vagy Romániába süketíteni a magyar parasztot. Puff. ennyit erről...

2013. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Tripool válasza:
A nagyszülők nézik. Én nézném a muzsika tv-t mert a magyar zenéket szeretem, de az az ócska színvonal ahogy a magyar zenéket bemutatják az felér egy gyilkossággal. A magyar zenét szabályosan lejáratják a mai fiatalok előtt. Végülis nem is lehet meglepődni mivel az RTL csak ahhoz ért, hogy mindent ami magyar azt szennyé alakítsa. Ha valaki nem tudná a muzsika tv az RTL-é. Olyan a színvonal mint egy Győzike show. Szerintem ha más venné a kezébe az irányítást lehetne színvonalas felvételeket is készíteni. Akkor nézném én is, de így nem.
2014. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tripool válasza:

Ja még annyit, hogy anno volt a TOP TV - na az jó volt. De megszüntették, mert elindították a Z+ -t ami valakinek jó pénzt hozott és közel sem volt olyan magyar mint a TOP TV.

Végülis a Z+ -t is bekebelezte a VIVA. Ami legalább akkora szenny mint az előbb említett nóta és muzsika tv csak éppen más értelemben (minimum hányingert keltő reklámokkal, hülye háromszögekkel ). Utálom mind.

Marad a youtube (bár a reklámok ott is terjednek).

2014. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!