Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem lehetne egy kicsit visszaf...

Nem lehetne egy kicsit visszafogni az aljasságot a VV5-ben?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy forgatókönyv szerint megy a műsor, de az Attiláék aljassága már-már rossz hatással lesz a fiatalokra. Miért kell állandóan azt látni, hogy az ilyen mocskos, gerinctelen, undorító emberek viselkedése a nyerő?

Kicsit túlzásba viszik a rendezők. 2011-ben nem ez a valóvilág, amit naponta látunk, ha így lenne, akkor régen rossz az emberiségnek.



2011. dec. 18. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Számomra is kezd már unalmassá válni az,hogy mindig ez megy. Ezt hallgassuk ki meg így verjük át meg ilyenek. Jó persze nem kötelező nézni,ez tény,de eddig szerintem egész jó volt.
2011. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Az egész műsor van rossz hatással a fiatalokra...

Kevés ilyen színvonaltalan sz*rt találni, mint ez...

2011. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem tűnt fel, hogy állandó lenne az aljasság és gonoszság, de mikor Fecó visszatért a villába és boldogan mesélte mindenkinek milyen volt az este, az éjjel, a reggel és, hogy mennyire boldog, na akkor összeszorult az öklöm, hogy Attila és Péter az asztalnál ülve bájvigyorral beszélték, hogy fogják kirakni, hiszen már úgyis boldog. Ennél gusztustalanabb dolgot.
2011. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
hát igen... túrja az orrát a majomgyerek,amit talál benne azt meg megeszi. ezt tényleg rossz nézni!
2011. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"rossz hatással van a fiatalokra"


Erdekes, hogy nekem egy tini ismerősöm sem nézi, inkább jellemzően 25-50 évesek.

Amúgy az nagyon brutális, ahogyan beszélnek egymással a valóvilágban az emberkék,

szerintem ez már néha visszataszítóbb, mintha fizikálisan bántalmaznák a másikat...

2011. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!