Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szavaztok hétvégén Baricz...

Szavaztok hétvégén Baricz Gergőre?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 12:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nagyon visszataszító, hogy állandóan visszaugat a zsűrinek, meg magyarázkodik. A zsüri előtt pofa-be van. Akkor is ha nincs igazuk, ők a zsűri.

Meg az a nyálas Elvis-James Dean keverék haja...

Tisztára úgy néz ki, mint amikor a tanyasi paraszt bálba készül.


Enikő meg visszataszító azzal a hatalmas magabiztosságával. Ahogy kimegy, és körbenéz "na tessék, imádjatok" nézésével.. És minden mozdulata olyan mesterkélt, megcsinált. A magas hangokat meg nem énekli, hanem kiabálja.


Magasan Tibi a legjobb.

2011. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

tudom hogy nem ide passzol teljesen, de egy költői kérdést muszáj feltennem:

MIÉRT románozza le mindenki a székelyeket???!!!

szégyelljétek szarrá magatokat!

az ilyennel úgy megetetném a személyigazolványát!

2011. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%

Jajj, meddig lovaglunk még Trianonon???

Ott született, ott él, román és kész.

Az, hogy ő minek vallja magát az a saját magánügye.

2011. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

mert románok azért,románozza őket mindenki...nagy divat lett most trianon,csak senkit nem érdekel


100%ig állok a szlovák törvény mellett...vagy ide tartozol vagy húzz el innen

2011. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Ott született, ott él, román és kész. "


Ó, én meg svájcban élek, akkor... ööö... Na mindjárt megmondod, milyen nemzetiségű vagyok.

2011. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Jajj Istenem,de buták és írígyek vagytok ti őshonos magyarok!

Dehogyis román Baricz Gergő,ő nagyon is magyar!

2011. dec. 17. 23:55
 17/20 anonim ***** válasza:

Jaj kedves kérdező, áruld el, mit tesz egy embert magyarrá?

A kérdésed alapján lehetsz kb. 15 éves, de itt osztod az észt, trianonról, meg a nemzeti öntudatról, meg az identitásról.

2011. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Például hogy magyarok a szülei, magyar az anyanyelve, magyar kéz építette fel a házat, a várost, amit magáénak érez, csakúgy, mint a magyar kultúrát. Megkérdezem tőled akkor, hogy mi tesz egy embert románná? Hogy a franciák, oroszok és amerikaiak ide-oda tologatják a határokat kényük-kedvük szerint, és szerint ez dönti el egy ember nemzetiségét? Inkább ne dobálózz azzal, hogy ki hány éves.
2011. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem élnek kint rokonaim Erdélyben. Hidd el, maguk az erdélyiek nem csinálnak ekkora ügyet ebből az identitás kérdésből. Szinte már nekünk kell szarul éreznünk magunkat, hogyha lerománozzuk őket. Hát elárulom, a rokonaim magyarnak is érzik magukat a felmenőik miatt, de románnak is, mert románok között élnek, románuk tanulnak, GONDOLKOZNAK, románul álmodnak, román újság, tévé, rádió, MINDEN Romániáról, és a román nyelvről szól az életükben. A magyarság csak akkor jön elő, ha nagyritkán szóba kerülnek a dédszülők.
2011. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%
Akkor szívből sajnálom őket. Nem a magyarokat, hanem a rokonaidat.
2011. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!