Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A UPC állandóan leáll! Miért...

A UPC állandóan leáll! Miért van ez? Ha hétvégén is ez lesz, lemondom. A T-Home is sz. Rakodik? Vélemények?

Figyelt kérdés
Rögzítős csomagunk van, de van mikor fölveszi a beállított műsort, de van hogy nem. Ma azt csinálta, hogy amikor bekapcsoltam, csak fekete képernyő volt. Amint kikapcsolom a UPC-t, és csak "tv"-n van, akkor van kép, szóval tuti a UPC a hibás. Olyanokat csinál még, hogy megáll a kép, és egyszerűen nem megy tovább, vagy épp rögzítek valamit, és kikapcsol a UPC, és nem rögzít tovább. Ja, ha áramtalanítom, akkor helyre jön általában a köv.kikapcsolásig. Ma 4szer áramtalanítottam, de már unom. A T-home is ilyen? Vagy másnál is csinál ilyeneket a UPC? GY-M-S megye

2011. nov. 25. 17:00
 1/2 anonim válasza:
Számít hogy milyen műszaki adottságokkal rendelkezik a cím, ahol laksz. Nekem személy szerint nagyon jó tapasztalataim vannak a T-Home-mal kapcsolatban.
2011. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ott tartok, hogy visszamondom az egész upc-s szolgáltatást, mert ezért a pénzért szerintem kapok jobbat. És ha ez még nem elég, akkor az internetes csomagjuk is egy nagy szar. Mert mostanában elég gyakran azt játsszák, hogy nem tudok fellépni/belépni sehova sem.
2012. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!