Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ugye, hogy Csaba erdemelte...

Ugye, hogy Csaba erdemelte volna meg, hogy nyerjen a boxban?

Figyelt kérdés
Gergo alig utott nehanyat,jo persze 1-2 be is talalt,de Csaba sokkal jobb volt,de persze hogy nyerjen egy Csaba fajta egy Gergo ellen...???

2011. dec. 12. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
A meccs pontozás kimenetelét a VV szerkesztői döntötték el. Szerintem.
2011. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes módon, majdnem az egész banda rárakta a jelét! Ez tuti, h bunda volt! El is ment tőle a kedvem! Tiszta gáz!
2011. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Gergő jobb volt. Az első menetet Csaba vitte, és lehet, hogy többet talált be, de Gergő jobban mozgott, jobban védekezett és szebb találatokat vitt be. Csaba többször is kifordult és menekülőre fogta a dolgot, 2x neki is tántorodott a ringnek. 1-szer talán el is kezdtek számolni rá. Őt sokkal jobban megviselte a meccs, szerintem ha 5-6 menetes lett volna, akkor ki is lett volna ütve.
2011. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

hú!

én most akartam kiírni detto ugyanezt a kérdést!!!


még mindig úgy gondolom, hogy Csaba ellen kampányol az Rtl

és érdekes a meccsen a műsorvezetők is mondták, hogy Csabának adták volna, mert én is úgy láttam, hogy sokkal több ütést bevitt ő, tehát pontozással neki kellett volna nyernie!!!

2011. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Gergő 1-3 kemény ütést vitt be, de Csaba elhajlott vagy 10 ütése elöl, és bevitt nagyon sokat! sokkal jobb volt az ő mozgása!
2011. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
vagy pedig a híres dukai család annyira megszánta fiát, hogy egy ilyen (hozzá képest) kisfiú, mint Csabi mindenben jobb nála, és lefizették a zsűrit, hogy legalább ebben az egyben nyerjen.... csak itt tudott gergő csalással (!!) Csaba ellen nyerni...
2011. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

csaba sokkal jobb volt..

gondoltam,hogy azért gergő nyert hogy csabára menjen a zöld kendő..

nekem csaba a favorit,talán nem is a villaléte..hanem a jelleme..akaraterő az valami példamutató,nem szarkeverő.intelligens...

talán azért csaba mert tudják hogy megy majd rá az sms ezerrel,...mert pl. eszternél,péternél meg se fognám a telót...mondjuk egyre jobban hiszem hogy BUNDA az egész..

2011. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
és az is különös, hogy bármilyen sport tevékenység volt, vagy erőpárbaj a két srác között mindig Csaba vitte a pálmát....most ez nagyon bundaszagú
2011. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

Nem.Aki kislányosan üt az nem nyerhet.

Jó volt hallani ahogy kifütyülik a köcsög tuját.

Én is szétvertem volna a köcsög fejét.

2011. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem, Gergő amiket kapott azt mindet a kezére, Csaba többször is kifordult legalább 4x, Gergő max. 2x. Sokkal nagyobb ereje volt Gergő ütéseinek amik szinte mind találtak. Csaba meg is szédült egyszer... Gergő megérdemelte. Ha meg akkora bunda, már a beszavazóról se engedik tovább Csabát.
2011. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!