Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi van olyankor, ha a UPC nem...

Mi van olyankor, ha a UPC nem jött a megadott időn belül bekötni a tv-t?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 12:50
 1/2 anonim válasza:
51%
Nem lett bekötve a TV
2011. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem úgy volt, hogy meg lett beszélve, hogy jönnek x napon este, de nem jöttek. Másnap reggel felhívtam az ügyfélszolgálatot, mondták, hogy kint voltak, csak a lakásba nem csöngettek fel, hanem a társasházban valami dobozban beállították nekem amit kell, mondta a nő, próbáljam ki a tévét. Mondtam, de hát nincs a lakásban tv-kábel behúzva. Jaaa! Akkor kiküldik a szerelőt mégegyszer. Akkor már jó lett (mondjuk akkor meg késett 1 órát a legkésőbbi időponthoz képest)

Szóval ha a kábel már be van régebbről húzva, kipróbálhatod, hogy újratekereteted a csatornákat, hátha tényleg megcsinálták már, csak nem kellett bemenni hozzá. Amúgy meg call center.

2014. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!