Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Igaza volt Eszternek Shadival...

Igaza volt Eszternek Shadival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Amikor azzal jött, hogy Shadi tiszteletlen a nőkkel, na akkor kiakadtam... Shadit mikor láttátok ti, hogy bunkón viselkedett volna egy nővel is? Mert én soha. Persze az nem fáj Eszter kis lelkének, amikor Attila már nem egyszer tehénnek titulálta.. most komolyan, szerintetek normális ez a nő? Eddig nem volt vele különösebben bajom, bár nem volt szimpi, de ezzel nálam nagyon leírta magát.
2011. nov. 17. 09:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

de Attila ilyen személyiség, megszoktuk

meg azért ő mostmár moderálja magát..



Shadi meg hirdeti h ő milyen tisztelettudó



ehhez képest napi szinten sérteget másokat



Gergő is sokszor durva amúgy

2011. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
shadika tiszteletlen a nőkkel.ha néznétek tudnátok
2011. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
elmondta sokszor, hogy tiszteli a nőket, és én ezt el is hiszem neki. Most őszintén, titeket nem idegelne fel az a sok liba, akik ott bent vannak? Amikor azt mondta veronikának, indulatból mondta, de hát mindenki tudja, hogy úgy sem ütötte volna meg. Attila százszor durvábbakat mondott már eszternek. Ja, de persze, attila ilyen, neki el lehet nézni... hagyjuk már ezt.
2011. nov. 19. 11:57
 14/14 anonim ***** válasza:

de Shadi tényleg durva

indokolatlanul is felhúzza magát

2011. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!