Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Igaza volt Eszternek Shadival...

Igaza volt Eszternek Shadival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Amikor azzal jött, hogy Shadi tiszteletlen a nőkkel, na akkor kiakadtam... Shadit mikor láttátok ti, hogy bunkón viselkedett volna egy nővel is? Mert én soha. Persze az nem fáj Eszter kis lelkének, amikor Attila már nem egyszer tehénnek titulálta.. most komolyan, szerintetek normális ez a nő? Eddig nem volt vele különösebben bajom, bár nem volt szimpi, de ezzel nálam nagyon leírta magát.
2011. nov. 17. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

HAJRÁ ESZTER!!!!!!!!!!!!

attól hogy nem vágják adásba lehet tiszteletlen..

2011. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
na persze, ezt a legkönnyebb mondani:) amikor annamari úgy beszélt vele, mintha a s.ggéből rángatta volna ki, shadinak akkor sem volt egy csúnya szava sem annamarira. ha annyira tiszteletlen lenne, azt a veszekedést sem hagyta volna annyiban csúnya szó nélkül.
2011. nov. 17. 10:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még tiszteletlenül beszélni snekivel. Nem tudom miről beszél Esztike. De megszokhatáttok volna már, hogy Esztike drága egy retardált idióta! Szavazzátok csak vissza mégegyszer.
2011. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az... arra ment ki az egész, hogy megszeressék, hátha kint hagy egy olyan embert, akit senki sem szeret úgy igazán bent. Nagy nyalás volt Attiláék felé.
2011. nov. 17. 11:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még Shadit tiszteletlennek...
2011. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mivel ezzel kapcsolatban már nem csak Ezster és Annamária tett utalásokat, ezért szerintem ez egyszerűen nem került adásba. Már 3 vagy 4 lány is mondta ezt Shadinak, gondolom nem véletlenül, bár én sem láttam sosem tiszteletlennek. Még akkor is tök normális volt, amikor Veronika táncolt neki, pedig gusztustalan egy férfit ilyen helyzetbe hozni.


Az meg egy baromság, hogy Attiláéknak nyalt volna be Shadi kihívásával, mert 2x tett már rá jelet és az előző kiválasztásnál is mondta, hogy ha nem Dya, akkor Shadi lenne a partnere a párbajon vagy nem szoktad nézni csak kérdezgetsz?! :D

2011. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
szerintem sem Shadinak kellett volna kapnia ezt a jelzőt... ha Ő tiszteletlen, Attila mi a f@szom?:DD:D:D ő a legalja mindennek, és az a hüyle Eszter csak fél tőle sztem azért nem mondja a szemébe, és inkább Shadit próbálja k*csögnek beállítani, hogy visszamenjen... az 1. párbaján neki szurkoltam, mert Dya nagyon irritált, de remélem most kiesik az a tehén:DDDD
2011. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
selyemsonka:)
2011. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Shadi régen jófej volt


de nagyképű lett



netes streameket nézem tényleg nagyon durva tud lenni a lányokkal


kiválasztás előtt is ilyet mondott Veronikának h "még nem ütöttem meg nőt"


pfff



meg amúgy is nincs humora és önkritikája

2011. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

*kihívás előtt


bocs

2011. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!