Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az egész kalandra fal csak...

Az egész kalandra fal csak arrol szól, hogy át tudnak-e jutni azon a kivágott falon? Semmilyen más feladatr nem lesz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Öm... Nem láttad még a Japán Human Tetrist? Onnan koppintották... Én mondjuk nem fogom nézni, mert ebbe is celebeket raknak... Így nem lesz számomra érdekes... Sőt... Gyakorlatilag undorodom már tőlük... A csapból is ők folynak...
2009. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... Kérdésedre válaszolva, igen, az lesz a feladat, hogy átjussanak... :)
2009. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első két válaszoló vagyok: keress rá youtube-n a Human Tetris-re. Ott láthatod mi a lényege... :)
2009. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ok megnéztem youtubon

de ez igy elég unalmas lesz, nem?

semmi érdekes nincs ebben

2009. máj. 3. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sokat nevetek rajta,mmint a japánon,vicces,ahogy szerencsétlenkednek,ha ketten állnak a feladat előtt belölik egymást a vízbe,vagy kitörik a falat,nah a legjobb amikor beszorul a lábuk és húzza magával a fal őket:D

Én nézni fogom de a magyar csak balázs miatt lesz jó:))

2009. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem bejön a műsor.


először én se tudtam elképzelni h.miért fog ez hónapokig tartani,de szerintem nagyon jó.

a műsorvezetők állatiak,minden nap más a falak tematikája,(mesék,erotika,sport)ezáltal a falak kivágásainak mindig más az alakja...)


a vendégek is természetesen..már ettől sincs 2 egyfajta adás-


szóval engem szórakoztat....)

2009. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaa télleg egész jó:) nem gondoltam volna:D
2009. máj. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!