Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nézte tegnap az összeesküvő...

Ki nézte tegnap az összeesküvőket? :D Melyik anyu fiú páros szimpi?

Figyelt kérdés
Nekem az egyik fiú unokatesóm az anyja meg a keresztanyám kíváncsi vagyok hogy kinek szimpik..:):P
2011. szept. 17. 08:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem Ircsi volt a legszimpatikusabb és Éva a legkevésbé az anyósok közül! Még Kati mama is pörgött :), Ildi egy fokkal szimpibb volt mint Erzsó, de nincs velük gond :), Ági meg úgy nem tünt fel :) elvolt, nem votl undok, semmi :) a fia annál inkább :) de ahogy elnéztem a bekerülő lányokat is, ő fogta meg leginkább :)


Más: a tv2 azért kicsit többet is írhatna a szereplőkről, minimum azt, hogy mi a születési dátumuk!

Különösképpen Petiére nagyon kiváncsi lennék :) meg,h megöti-e a 180 cm-t :)

2011. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
És Marián??:D Vele mi van?
2011. szept. 18. 12:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Marián és az anyja bunkó tahók, nem tudnak viselkedni, gusztustalanok, taszítók. Ricsi és Éva, Peti illetve Norbi és Ildi egész jók, de még Szilo és Erzsók is.
2011. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!