Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékeztek még a Fox Kids...

Emlékeztek még a Fox Kids nevű mesecsatornára?

Figyelt kérdés
Milyen mesék mentek rajta?Mert most keresem őket és a sokból csak néhány jut eszembe.segítenétek?köszönöm^^
2011. jún. 25. 11:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
mbe jutott, Szörny-tanya.
2012. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Hogy is felejthetném el? :D Beragyogta az óvodás éveimet. A kedvenc sorozataimra máig emlékszem. Utólag nagyon bánom, hogy átvette a JETIX helyét is a Disney... a Fox Kids-et vagy a JETIX-et talán még mai fejjel is nézném. :D
2012. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Persze, hogy emlékszem, imádtam!:)

Veszett Jack, a kalóz; Született kémek; Az ikrek Malibuból; Andy, a vagány... és még sorolhatnám, mennyi minden jó volt ott.:)

Nem mondom, hogy a Disney szär, de nekem a Fox Kids sokkal többet jelent, lehet, hogy a gyerekkorom miatt.:)

17/f

2012. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 sz.viktor92 válasza:
100%

Persze, hogy emlékszünk! Sőt én olyanra is emlékszek 9 vagy 10 éves lehettem, hogy Fox Kids nyári tábor. Nem tudom kinek van meg, azér felidézem :)

Hétfő: Nyekk a macska

Kedd: Kémkutyák

Szerda: Kullancs

Csütörtök: Jack a kalóz

Péntek: Louie élete

Szombat: Jim Button

Vasárnap: Dennis a komisz

talán reggel környékén voltak ezek és 2 részt adtak egymás után de nem tuti. még játék is volt vele. most ha gáz ha nem abba az időbe pár nyaram azzal ment el hogy fox kidset néztem 0-24 ig szinte :D cseppet jó csatorna volt jó mesékkel. azóta próbálom neten összeszedni azokat a meséket több kevesebb sikerrel sajna :S sokan a maiakra mondják hogy jó mesék. 1-2 kivétel van de azér na -.-

azokat akkor még a felnőttek is megnézték. ma meg belenézek vmelyikbe azt gyah.... kész agyam leszabályzott!

de sajna nem tudunk mit tenni telik az idő ez ezzel jár

20/f

2012. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 oli2 válasza:
Ha felnövök meg gazdag leszek és ha megtehetem akkor lehet hogy újraindítom a Fox Kidset és a Jetixet.
2012. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Meg még azt hiszem ott volt a Galactik Football
2013. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
25-ös válaszoló jó lenne meg meg is lehetne csinálni mert azok a mesék tuti meg vannak archiválva csak egyszerűen már csak a hanna montana meg ezek a nézett műsorok
2014. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Igen.

Ott ment a Született kémek, Pokémon, Gógyi felügyelő, Twist Oliver, Hogyisvanez család, Oggy és a svábbogarak stb.

2023. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!