Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékeztek még a Fox Kids...

Emlékeztek még a Fox Kids nevű mesecsatornára?

Figyelt kérdés
Milyen mesék mentek rajta?Mert most keresem őket és a sokból csak néhány jut eszembe.segítenétek?köszönöm^^
2011. jún. 25. 11:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Ó, ahogy olvastam a válaszokat elfogott a nosztalgia. Hát igen, Fox kids, nyugodj békében, soha nem feledünk. Magával vitte az összes nézhető rajzfilmet, és hiányozni fognak :(


Jajj a Loui-ból nekem az volt a kedvenc részem, amikor nyaralni mentek és az apja mogyoróvajas kenyérrel akarta megfogni azt a nagy halat.

Meg a legeslegkedvencebb beszólásom (kb 4 éve emlegetjük anyukámmal) Louie apja: -Az ejtőernyőn németül volt a használati utasítás. Ezért két perc alatt megtanultam németül... :D ó istenem ma miért nem adják :')


A kölykök a 402-es tanteremből Jessie anyját nagyon bírtam. Főleg ezt a jelenetet: -Jónapot csak megint én vagyok az Jessie anyja, gondotlam beadok pár friss kisnadrágot. Ha dolgozat van Jessie nagyon izgul.

Nancy-n be lehetett halni, a kedvenc részem az volt amikor elment a simon of Londonhoz és olyan hajat vágtak neki mint egy pudlinak :D


Andy a vagány-- hát igen az egy felettébb értelmes mese volt, de imádtam. A kedvenc részep az volt amikor együttest alapítottak Pizzafutár névvel :D


a 3 jóbarát és Jerry. :D Úristen mi oviban azt játszottuk, hogy én voltam Mimi, az egyik barátnőm Linda a másik meg Tess. Úristen azok voltak a régi szép idők.


a Team galaxy később jött be, akkor már javában másodikos voltam ,de emlékszem hogy előszedtem a barbikat és az egyiknek felkötöttem a haját, mint Yoko-nak vagy mi is volt a neve :)


Most hirtelen ennyi jött, ezek volta ka kedvenceim.

Fox kids nyugodj békében mégegyszer :D

2011. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Kölykök a 402-es tanteremből, úristen de imádtam!! Nancy volt a kedvencem, meg de idegesített Polly, az a stréber litván csaj, meg Arthur, a sznob gyerek :D Ja meg ott volt az igazgató, Mr. Besser, azon mindig besírtam :D :D


Amúgy fennvannak a részek neten, lehet noszagiázni

2011. jún. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Emlékszem, Pollynak mániája volt a "borcs leves", mondjuk engem is ő irritált a legjobban... :)))

Az tényleg nagyon jó rész volt mikor Nancynek pulikutya fejet csináltak. :) :D Az is jó volt mikor, Jessy és Winny megtanította Mr. Besser papagáját csúnyán beszélni. :) Vagy mikor Freddy nadrágja vizes lett és azt hitték, hogy bepisilt, de az is jó volt mikor Jessyt elküldték egy másik osztályba, mert rossz lett a tesztje. :))

Az olyan zavaró volt, hogy Nancy akárhogy is erőlködött sose lett Penny barátnője, mert mindig közbe jött valami! :))

2011. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nekem az a rész volt a kedvencem, mikor Jessie meg Nancy belógtak egy oncertre úgy, hogy újságíróknak adták ki mgukt, ztn berezelnek, mert azt hitték, lebuknak :D
2011. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Tottaly Spies
2011. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Mennyi sok szép emlék,látom nem vagyok egyedül:)

A Lou életéből én mindig az apja beszólását emlegetem:Ezt hallottam!xD

2011. jún. 28. 11:47
 17/28 anonim ***** válasza:

So little time - az ikrek malibuból :) ( Olsen ikres )

Diabolik

2011. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

jim button

boby világa

rossz kutya ( mikor mondták neki, hogy rossz kutya, akkor tetszhalott lett )í

volt vmi kutyás titkosügynökös, amibe a főnök vmi Eb zero volt..

lazy town

wunchpunch a varázskoktél

2011. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Volt egy ami egy farmon játszódott, egy Jack nevű szemüveges ürge aki, asszem örökölte a farmot és a farmon élt egy csomó szörny is, mint például egy múmia tehén, egy kék zombi tehén, egy vámpír kakas, egy bárány aki víz hatására megvadult és még több, nem tudjátok mi volt a címe?
2012. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Esze
2012. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!