Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV: Emlékeztek, hogy volt egy...

VV: Emlékeztek, hogy volt egy szavazás nemrég, hogy a nézők Gombit akarják többet látni? Nem lehet, hogy a mostani viselkedésének ez van a hátterében? Úgy értem ezt valahogy feladatban kapta?

Figyelt kérdés
Vagy az akkor most el lett felejtve?
2011. febr. 15. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de lehet más lesz amivel kicsit jobban meg lehet ismerni.
2011. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akartak mutatni, csak nem volt rola mit :DD de ha feladatot kap az mondtak volna
2011. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont ma este gondoltam erre én is. Szerintem ez nem az volt, de mintha az a dolog el lett volna felejtve az rtl részéről.
2011. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tisztaságfelelősnek is megszavazták oszt mi van?:))
2011. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha valami titkos feladatot kapnak (pl egy ember kap egy feladatot amiről a többiek nem tudhatnak) azt nem szokták beletenni öf-be. csak ezért gondoltam ezt, meg hát ha egyszer megszavazták és azt mondták hogy olyan feladatot kap amivel muszáj lesz szerepelnie... nem tudom. de lehet hogy tényelg elfelejtődött az rtl részéről ez a dolog.
2011. febr. 15. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:
ez szerintem is érdekes...
2011. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Emlékeztek amikor Ildit szidták,még Balázsék is,h milyen szánalmas meg stb.?!Amikor kiesett elszólta magát,h titkos feladat volt.Lehet ami most van bennt,annak az oka az,h vkinek/vkiknek titkos feladatuk van.ki tudja?Sokan meg megint szidnak mindendenkit,aztán meg úgyis kiderül,h mi volt a h.térben!!Vagy nem:-)
2011. febr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, erre még én sem gondoltam. De szegény Ildit, Zsuzsi is mennyire utálja....
2011. febr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj de lehet is azt a not utalni am
2011. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!