Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki menjen a következő Eurovízi...

Ki menjen a következő Eurovízióra?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés, Kati csak a 22. lett, mindenki jobb helyre várta, jobban is teljesített, hát akkor jövőre kit küldünk, aki überelni tudja őt? Vagy minimum úgy teljesíteni ahogy ő. Te kire gondolnál, kit szeretnél?
2011. máj. 18. 10:55
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Sztem Bereczki Zolival járnánk a legjobban...esetleg egy női énekes mellé
2011. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szinetár Dóra vagy Peller Mariann.
2011. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
VV Zsófit. A Rágógumival érdekes eredményeket érne elxDDD
2011. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, miért tartjátok rossznak az azerieket. Tök szép, romantikus szám, szerintem sokkal jobb, mint Kati újhullámos slágerecskéje.

Szerintem valami egyedit és tényleg értékeset kéne küldeni, nem egy 12 egy tucat számot. Vagy valami ütős metalt vagy hasonlót, az sem lenne utolsó, egyik évben a finn Lordi is a Hard Rock Hallelujahval nyert:)

2011. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ákos szerintem sem menne el,pedig ő Mo egyetlen énekese

aki ér valamit!!!!!!

2011. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én Janicsák Vecát vagy Király L Norbit küldeném:-D

Norbit szerintem szeretnék a nézők:-D

2011. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nincs senki olyan a magyar énekesek között, akit előkelő helyre szavaznának be az "EUfóriások" Magyarország nemzetközi megítélése alapján. Ez erről szól sajnos, nem a zenéről, éneklésről. Nem vesztünk semmit, ha nem indulunk, max. reklámnak jó az egész, Wolf Katit talán megjegyezték sokan Európában hosszabb időre. Nem is kimondottan izgalmas rendezvény, a legtöbb produkciót hamar el is felejtik és szinte csak a pontozásra figyelnek oda, főleg szimpátiaszavazás megy.
2012. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!