Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki menjen a következő Eurovízi...

Ki menjen a következő Eurovízióra?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés, Kati csak a 22. lett, mindenki jobb helyre várta, jobban is teljesített, hát akkor jövőre kit küldünk, aki überelni tudja őt? Vagy minimum úgy teljesíteni ahogy ő. Te kire gondolnál, kit szeretnél?
2011. máj. 18. 10:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha idén egy ilyen hanggal és egy ilyen számmal még csak a top 10-be SE kerültünk be, akkor tök mindegy kit küldünk ki. Szerintem.
2011. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ha véletlen nyernénk úgysem lenne pénz megrendezni... Direkt lett 22. amúgy első lett volna... Lol..

Egyébként pedig nem egy tömeg nyálas zenét kellene kiküldeni. Minden 2. 3. hasonló volt, oké Kati énekelt magyarul és csodaszép volt, de mindenki más is énekelt a saját nyelvén és nekik meg az tetszett...

Mondjuk persze az I love Belarus sem jobb választás éppen.

Quimbyt mondtam volna ha nem adják ki az új lemezet de ezzel mélyebbre vágták magukat mintha nem is kezdetek volna el zenéli sosem.

2011. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit se kéne kiküldeni...
2011. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Teca...

Ilyet még nem próbáltunk, csak azért. :)

2011. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

érdekes válaszok köszi.:]

hát, ha elsők nem is lettünk volna, azt hallottam én is, hogy nem engedett szavazni a határon túlon, szóval lehetett benne, nem azt mondom hogy biztosan volt de LEHETETT benne bundaa...

2011. máj. 18. 11:53
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Én Szandit küldeném! :P
2011. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Hajdú Pétert Zoltán Erikával, annyira rossz, hogy már JÓ!
2011. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha újat akarunk akkor küldjük László Attilát (ha így hívják a csillagszületikes gyereket) vagy valami régebbit, pl Ákost
2011. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ősszel lesz megint x-faktor, lehet ott bukkan majd fel az újabb jelölt.
2011. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az új felfedezettek közül én László Attilát küldeném.

De, ha olyat kéne választani, aki már rég óta a pályán van, akkor egyértelműen Kovács Ákosra esne a választásom. :)

2011. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!