Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok, hogy (Éden...

Mit szóltok, hogy (Éden Hotel) Szandra megüti Kristófot?

Figyelt kérdés
A holnapi előzetesben látszódik ugye, (amiért megjegyzem valóban kissé durva "viccet" űznek vele) hogy elég csúnyán odacsap Kristófnak.. Nos azért sztem ez már akár szabályzatba is ütközik, és lehet, hogy haza is küldik.(?) Érdemes volt akkor a sok sz@rt kavarni...
2011. máj. 17. 23:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem "és", hanem "én". Bocsi.:)
2011. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 ghini83 válasza:
51%
Áhh, a Szandra egy igazi paraszt bunkó. Kristóf jó fej!
2011. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
szandra egy alnok,boszorkany,aki a valos eletben fillerekert arulta magat a sarkon!! jo hogy senkinek semmi koze hozza,de akkor is ha engem utott volna meg,akkor en biztosan kiteptem volna azt a par szal hajat is ami van!!!mar az elejetol fogva utaltam,es nagyon orulok hogy elment!!! az ilyen stilust azert mar nem lehetett szo nelkul hagyni!! hat nem lattatok hogy akarki be jott szandracska mar rogton kombinalt meg igergetett!!! szoval le a kallapal elotte,nagyobb ribancot meg soha nem lattam!!
2011. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
ja es meg o mondta hogy nagyon DRAGA lany!!! na persze 2000 ft-ot mindenkinek megert!!!
2011. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedves Bennfentes! Jól csőbe húztál minket!:) Az igaz, hogy nem a stáb zárta ki, hanem a lakók, és ezzel vett elégtételt Kristóf. Bár ahogy mondta, számára nem az.. Egyébként az a véleményem, hogy lehet mindannyiukban rosszat találni, Szandránál nincs közönségesebb...
2011. máj. 18. 23:12
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Jogos volt a pofon, nagyobbat kellett volna adnia.
2011. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dorina90 ***** válasza:
48%

Én imádtam a Kristófot ő volt az egyik kedvencem.

Szerettem egy kicsit (amikor bejött) a Szandrát is de mivel hazaküldte a Katát rögtön megutáltam.

És most b@zd meg megüti a Kristófot??!!!

Ez ellenkezik a szabályokkal!!

És igen hazaküldik azt a kis nyomorékot!!


De viszont olyanokat röhögtem amikor ilyen idegrohamai voltak! :D :D

2013. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!