Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok, hogy (Éden...

Mit szóltok, hogy (Éden Hotel) Szandra megüti Kristófot?

Figyelt kérdés
A holnapi előzetesben látszódik ugye, (amiért megjegyzem valóban kissé durva "viccet" űznek vele) hogy elég csúnyán odacsap Kristófnak.. Nos azért sztem ez már akár szabályzatba is ütközik, és lehet, hogy haza is küldik.(?) Érdemes volt akkor a sok sz@rt kavarni...
2011. máj. 17. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

Tátva maradt a szám :O

Remélem hazaküldik!!

2011. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
hát én nagyon meglepődtem:o remélem hazaküldik azt a kisqrvát -.-" szegény Kristóf:$:(
2011. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Kristóf halvérű és homi


Szandra meg egy belevaló csajszi:D


hajrá Szandra:)

2011. máj. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Szandra belevaló, még ha ribi is.

A három fiú Kristóf (pedig kedveltem), Dani és Ádám szerintem homi. Dani nem áldozta volna fel magát, ha Ádámról vagy esetleg Kristófról lett volna szó.

Sajnos van egy olyan érzésem, hogy Szandát hazaküldik, mert egyből felpattant, de meg is érdemelte Kristóf a pofont.

2011. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!

Nem, nem zárják ki Szandrát a viselkedésért, de később Kristóf elégtételt vehet az esetért;)

2011. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
8:22 te egy bennfentes vagy?:D
2011. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekem Dani és Ádám gyanúsabb volt "homi" téren, mint Kristóf, de állítólag Dani és Kriszta már egy pár, szóval lehet, hogy tévesen ítéltünk. Viszont Szandra ha belevaló, ha nem, szerintem elég alpári és vérlázító a stílusa...

Kedves "Bennfentes"!:) Ha tudsz még, kérlek ossz meg (kiadható) spoilereket, nagyon kíváncsi vagyok! Az a kiszivárgott hír, miszerint Kristóf nyer (egyedül), talán az lesz az elégtétel...?;)

2011. máj. 18. 09:56
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Az Éden hotelben bármi megtörténhet:)
2011. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
28%
Na Kristóf lehet halvérű? ----- te is elvagy ---- nézzed csak azt amit télen vettek fel már régen itthon vannak és Kristóf nyerte meg a játékot.
2011. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Kristóf nagyon idegesítő, és már rég helyretettem volna, csak hogy tudja, hogy hol a helye, mert egy kicsit el van tévedve. Bár én verbális eszközökhöz nyúltam volna inkább. (Megjegyezném, hogy Szandrát se bírom.)
2011. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!