Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek drukkolsz Alekoszban?

Kinek drukkolsz Alekoszban?

Figyelt kérdés
Én Briginek, Barbinak és egy picit Veronikának és Olgának. Brigi a legvállalhatóbb szerintem. Barbi lehet, hogy fárasztó lenne egy idő után. Veronika sajnos nagyon butus, viszont nagyon cuki. Olga izgalmas lehet, de szerintem vele sosem lehet felszabadultan szórakozni. Persze lehet, hogy kettesben másképp viselkedne, nem kizárt, de kockázatos. Andrea unalmas, a testvérpár pedig vállalhatatlan. Kiváncsi lennék Magdi és Beatrix hol modell? :D
2011. máj. 17. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem modellek... hanem k*rvák. Brigiről is vannak a neten meztelen képek... Veronika túl fiatal még!

Szerintem Barbi illene a legjobban Alekoszhoz...

2011. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olga, Barbi!
2011. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Barbi vagy Andi.
2011. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 alkesz éva ***** válasza:
61%
Veronika a kedvenc,de ő hozzám illik nem Alekoszhoz.Akit választania kellene az Olga vagy Barbi(aki szintén k.rva)
2011. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Barbara volt a kedvencem de sajnos o is prosti.Most Olga a favrit nalam,remelem rola nem derul ki hogy a testebol el.Eddig 4lanyrol derult mar ki...
2011. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

- Barbara illik Alekoszhoz a legjobban, őszintének tűnik, nem úgy mint a többi, de csalódtam, mert ő is ribizli. :(

- Olga nem illik Alekoszhoz, pedig nem csúnya nő, csak a haja borzasztó.

- Brigi szerintem a legjobb csaj, csak ő is olyan, mint a testvérpár, így remélem nem ő lesz a befutó. Ja és ő is ribizli.

- A testvérpár szintén ribi, de undorítóak, szánalmasak, irigyek.

- Veronika meg nem is az, hogy buta, de beszélni sem tud, alig lehet érteni mit mond, meg ő is a testvérpárral van.


De összességében Barbi a befutó.

2011. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül Éva volt normális

Bent levők közül talán Brigi még meg Olga


Olgának drukkolok..

Báár sokkal jobbat érdemel, mint ez a balfácán.

2011. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézem,de egy részt kíváncsiságból azért megnéztem...hát Olgának....:)

A többi vagy cigány,vagy k*va....Talán egy-kettőt láttam még ott normálisnak...van az testvérpár...na azok meg....fúújjjj:D !!!!

2011. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én Barbinak, Olgának és Veronikának(bár a tegnapi jelenete elég felháborító volt). Végülis mindegy, csak ne a testvérpár egyik tagja legyen...a hányinger fog el tőlük:S
2011. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Barbara igazi énje


[link]



jó is Alekosznak, többet úgyse érdemel..

2011. máj. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!