Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » En mar Alekoszban nem latok...

En mar Alekoszban nem latok semmi erdekest, szavazzak majd azert ra mert valamikor Oliver kiskutyajakent dobott egy egy szellemest?

Figyelt kérdés
Remelem Beci kiviszi es kint hagyja.
2011. ápr. 11. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mar en sem birom Alekoszt de annak drukkolok hogy ne vigye ki most.Ezt a parbajt a vegere kell tartogatni,nem szabad elore leloni a poent.
2011. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
akkor szavazz rá ha birod. miért szavaznál olyanra aki nem is érdekel, nem hat meg a viselkedése. amugy én egyiket sem birom :D de nem is szavaztam sosem, csak megnézem néha :D
2011. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

szerintem meg Alekosz ugyan olyan maradt, csak a környezete változott meg, és gondoljatok bele ha mellőletek eltűnnek a barátok, folyamatos visszautasítások érnek, akkor nincs annyira kedvetek poénkodni.

http://www.youtube.com/watch?v=IwhYUOyuIKM

http://www.youtube.com/watch?v=YMB1HZv-jLU

ő ugyan ez az Alekosz, csak lehetőséget kellene adni neki hogy újra a felszinre jöhessen ez az énje.

Nekem még mindig ő a legnagyobb kedvencem, és szurkolok neki, tudom, hogy legyőzi majd a nagyképű senkit: Bécit.

2011. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kötelező szavazni, vagy miaszösz?
2011. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolso elotti!Ha valakinek olyan az alaptermeszete hogy jopofa vagy szellemes,akkor barmilyen a kornyezet,o ugyanaz marad,jobb hijan sajar magat szorakoztatjs.De o nem olyan.O csak teszi az okost,tulajdonkeppen egy buta ember,aki idezetekbol el,nincs egy sajat gondolata.Tulajdonkeppen Evaval sem ert egyet de rabolint,mert szereti es nem akarja lejaratni.
2011. ápr. 11. 12:33
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

10:40!

Szerinted Alekosz szerény valaki? Hol, miért, és mitől az?

2011. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

akkor szavazzá' bécire aki soha nem volt szórakoztató. szerintem Alek most is szórakoztató, csak odabent csupa olyan ember van aki ki nem állhatja őt, most mit tud poénkodni ha mindenki egy tuskó szar körülötte? azért érdekes egy véleményed van. -.-

ki a fene mondta hogy kötelező szavaznod? micsoda hülye gyerek vagy te amúgy. lol

2011. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Amugy pedig erdekes hogy kevesen veszik eszre Alekosz ronda tulajdonsagait.Elsosorban kibeszel mindenkit,gunynevekkel illette legtobb lakotarsat(a szepfiu),nagyon biztos a dolgaban,ahogy az este is kifejezte_Beci okos es tudja hogy kit vigyen ki-azaz azt sugallta neki hogy ha van esze nem ot viszi ki-fel Becitol.
2011. ápr. 11. 16:34
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

akkor szavazz akire akarsz, én biztos vagyok benne, hogy Alekoszra fogok.

Már csak azért is, mert jobban megérdemli azt a pénzt, lakást, autót mint egy rabló gyilkos cigány.

2011. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen,ha rablo gyilkos lenne en sem szavaznek ra,az hogy cigany nem erdekel,itt vagy te elo pelda arrol hogy magyar ember(ha az vagy)is lehet sz*r termeszetu es rasszista.Egyebkent nezz utana a csaladfadrol,szin-magyar vagy?Ketlem...
2011. ápr. 12. 13:59
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!