Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éva-Anikó párbajról kimegy/kim...

Éva-Anikó párbajról kimegy/kimenne vissza? És kinek drukkolsz?

Figyelt kérdés
Még ha egy %-al is , de szerintem Éva fog vissza menni, és neki is drukkolok.
2011. ápr. 23. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Anikó fog visszamenni. 99,9%-ra mondom ;)

Egyébként Évának szurkolok :)

2011. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Biztos, hogy nem Éva fog vissza menni. Sőt mondok egy érdekesebbet: az egészet sem Alekosz fogja megnyerni, hanem Anikó. Ez 100% :) Bunda az egész.
2011. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Második, ezt én is hallottam már, de nem tudom kinek higgyek. Majd kiderül :)
2011. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Dehogy bunda, eddig azt mondtátok hogy azért bunda az egész mert Béci fogja megnyerni stb... És még is kiesett... Most meg Anikó fog kiesni!



Alekosz felakarja áldozni magát Éváért, hogy magára pakoltatja a jeleket, és kiviszi Anikót. Anikónak pedig semmi esélye Alekosz ellen.


[link]

2011. ápr. 23. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha Éva-Anikó lesz szerintem is 99%ra Anikó megy vissza, így a játékot Anikó is megnyerheti.
2011. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon remélem h az Ani megy vissza!! neki szurkolok ..
2011. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gfero ***** válasza:
nem szeretem az útólsó időben Évát de remélem hogy ő megy vissza
2011. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én Évának drukkolok, és szerintem neki van nagyobb esélye, bár szoros lenne/lesz.

Azt a hírezstelést én is hallottam, hogy Anikó fogja megnyerni. De én már úgy vagyok ezzel az egésszel, mint a kisfiú, aki farkast kiáltott. Az elején eljátszották Olivérrel, de kiesett. Aztán arról zengett csomó cikk, hogy úgy is Béci nyeri, de ő is kiesett. Na most elővették Anikót. :) Nevetséges. Ha ennyire bennfentesek híresztelnék ezeket, akkor már nem dőlt volna már eddig sem dugába az egész, hanem kezdetektől fogva Anikót mondták volna. Ez az egyik. A másik, hogy ilyenkor az a magyarázat, hogy az RTL klub megtudta, hogy kiderült, és változtatták a forgatókönyvet. De könyörgöm, ha nekik ennyire mindegy, hogy ki nyeri meg, hogy folyton változtatják a nyertest, akkor miért bundáznák meg? Akkor nem egyszerűbb tényleg hagyni, hogy a közönség döntsön és kész? Mert így marhára semmi értelme sincsen. Lehet,hogy Anikó benne lesz a döntőben, sőt, az is lehet, hogy ő nyeri meg, de azért, mert a csatorna őt akarta. De tök mindegy, mert ilyenkor meg az szokott lenni, hogyha az jut tovább, akit a bunda személyének kikiálltottak, akkor azért bunda, ha kiesik, akkor meg azért, mert a csatorna nem akart lebukni, és változtatott. Szánalmas. Na mindegy, kicsit eltértem a tárgytól, de ha már valaki felvetette a témát, gondoltam én is elmondom róla a véleményem.

2011. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
ANIKÓ MEGY VISSZA MERT BUNDA AZ EGÉSZ ANIKÓ NYERI A VV-T ALEKOSZ ÉS BÉCI CSAK AZÉRT VOLT KIEMELVE H ELTERELJE A FIGYELMET ANIKÓRÓL. AZ ÖSSZES EDDIGI BUNDÁRA UTALÓ SZÖVEG MIND AZ RTL MŰVE, HOGY AZOK AZ ELMÉLETEK MIND BEDŐLNEK MAJD AKKOR EZ AMI AZ IGAZSÁG EZT MÁR SENKI NEM HISZI MAJD EL.... SAJNOS IGAZUK LETT MERT SOKAN NEM HISZIK EL, HOGY BUNDA ANIKÓNAK AZ EGÉSZ...
2011. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
félsz hogy kiabálsz ???
2011. ápr. 23. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!