Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem birok Alekosz nélkül élni...

Nem birok Alekosz nélkül élni és mindenki bánt. Hogy kerülhetnék közel hozzá? Apráter utcában lakom közel a nyereménylakásához ami a premier házban van hiába strázsálok ott sose látom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 11:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
Bazz gondolkodj el azon, hogy ha abszolút soha nem szerepelt volna a tévében, hanem teljesen ismeretlen lenne és úgy találkoztál volna vele egy szórakozóhelyen, akkor is úgy gondolnád, hogy nem tudsz nélküle élni? Szerintem nem. Ez lenne a mai férfiideál? Jézusom, hát nekem akkor sem kellene az a gnóm ha utánam hajítanák nyereménylakásostul nyaralásostól meg mittudomén milyen kamu nyeremények voltak... Azért legyen már arról elképzelésed, hogy hogyan néz ki egy normális férfi. Persze tudom, hogy nem csak a külső számít, ez így is van, de komolyan, ezen az emberen mi jön be neked? Alkoholista, minden nővel kikezd, már öregecske is...
2011. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
ö a legjobb pasi a világon. avv ben is olyan különleges volt irigyeltem évát nekem ö kell és sztem én a feleségjelöltek többségénél jobb vagyok. elég fura hogy olyan ronda nöket is beválogattam bár vera az szép attol félek öt választja
2011. máj. 15. 11:31
 13/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem a külső számít..jaa...de...amellet h nem egy szépség, még beteg is sztem agyilag.

Ki az aki fél év folytonos elutasítás után még pozitivan gondol arra, hogy bárkinek is kell?? és pozitvan értkelt minden kikosarazást....neki már az eredmény ha vki elküldi :D

2011. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 napietus ***** válasza:
77%

ezeket a műsorokat megrendezik. van egy licence, az alapján megy. sok hülye meg benyalja. amit látsz az NEM a valóság! ugyanolyan, mint 1 tv-sorozat, csak amatőrök játszák a szerepeket.


de feladom, totál agymosott vagy.

2011. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
85%
Úristen...
2011. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
Hűha...
2011. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, hány éves vagy? Fogadjunk, hogy 14-nél nem több.
2011. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%

fake kérdés.



Menj be pucéran a villába mint a nagy duettben egy nő.

2011. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
29
2011. máj. 15. 12:16
 20/26 napietus ***** válasza:
68%
biztos, hogy nem vagy 29. ha igen, akkor értelmileg visszamaradott vagy. én is annyi vagyok, és ismerem a kortársaim gondolkodását, stílusát stb.
2011. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!