Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem birok Alekosz nélkül élni...

Nem birok Alekosz nélkül élni és mindenki bánt. Hogy kerülhetnék közel hozzá? Apráter utcában lakom közel a nyereménylakásához ami a premier házban van hiába strázsálok ott sose látom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 11:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ne írj ki ilyen hülyeségeket. Azt teheted.
2011. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
75%
most lesz a műsora hogy feleséget keres,miért nem jelentkezel akkor?
2011. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
valaki adjon tanácsot mert ugy örültem hogy közel lakik de sose látom pedig tudom melyik lakás a premier házban körteraszos lakás a kiado lakas felett. lehet meg nem költözött be? h lenne pénzem kivenném a kiado lakast 1 honapra is kiadjak vajon? szerintetek?
2011. máj. 15. 11:17
 4/26 A kérdező kommentje:
már nem lehet jelentkezni meg nem égetem magam ott anyám kitagadna
2011. máj. 15. 11:18
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne nézz annyi tévét
2011. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem is fog még h"hazamenni" egy ideig, mert feleséget keres és egy luxus lakókocsiban él
2011. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

Várd meg, míg lemegy a műsor, utána biztos előfordul majd a lakásában, szerintem hagyj neki kedves üzeneteket, parfümmel fújd be.

Stb.

Nem hiszem, hogy megtalálja a műsorban az igazit.

Hajrá!

Addig, míg tart a műsor tudsz gyúrni magadra!! Sok sikert.

2011. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
akkor lehet azert de azt hittem azert nem a lakokocsiban lakik csak amig forgatjak a müsort
2011. máj. 15. 11:23
 9/26 napietus ***** válasza:
89%
inkább élj, ahelyett, hogy a tévé előtt tespedsz, akkor talán lesz alkalmad olyat megszeretni, akit tényleg ismersz, nem csak a tévében látod azt a képet, amit gondosan megtervezve beállít magáról. ja, és ne nézz gagyikat, láthatod magadon, mennyire pusztítják az agysejteket...
2011. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Addig lakik ott igen, de mivel nincs vége, most is ott lakik még...

De te hány éves vagy? 8??


mosolygott ő már rád szépen?? Bókolt? tudod hogy kellesz neki?? láttad élőben? voltál vele gy percet is hogy tudd van köztettek kémia??


Mert ez csak holmi rajongás...

2011. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!