Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol van VV. Zsuzsi? (Túl rövid. )

Hol van VV. Zsuzsi? (Túl rövid. )

Figyelt kérdés

Nem volt ott a finálén, a BeleValó műsorában sem, majd a Szembesítésen sem. Miért?


Primitív, Zsuzsi számára sértő válaszok nem érdekelnek.


2011. máj. 9. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én már mielőtt vv lett volna, már akkor is tisztában voltam ezzel a te általad felhozott érv gyengeségével.
2011. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha neked abban semmi realitás nincs amit írtam, és elképzelhetetlennek tartod, akkor egyszerűen csak h.ülye vagy.
2011. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz az a tett minősítése, de amiről itt szó van az a tett megbánása, hogy megcsinálta.
2011. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De nem bánta meg, hogy megcsinálta! Azt sem, hogy ki kellett emiatt jönnie a villából. Csak voltak dolgok amik tetszettek neki, és ő is kipróbálná azokat. Ezt itt kint is megteheti, nem kell ehhez villa. Miért bonyolítod a dolgokat? Egyszerűen nem értetted, hogy mit akar mondani. Biztos nem bírod őt vagy nem tudom, hogy miért csinálod most ezt. LEhet én se bírnám, de én nem ismerem, mert akkor még nem néztem a műsort, mikor ő bent volt.
2011. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Miért bonyolítod a dolgokat? Egyszerűen nem értetted, hogy mit akar mondani"


Nem bonyolítom. A kettő között különbséget kell tenni. Értettem mit mondott.

2011. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
47%-os. Az ilyen embereket mint Te, legszívesebben fejbe rúgnám. Le sem tagadhatod, hogy igazi rosszindulatú, megkeseredett nagy fehér magyar vagy, bár gondolom nem is akarod.
2011. máj. 9. 23:27
 17/18 anonim ***** válasza:

"Az ilyen embereket mint Te, legszívesebben fejbe rúgnám. "


Hát gratulálok, akkor nem sokban különbözöl a Zsuzsitól

"Le sem tagadhatod, hogy igazi rosszindulatú, megkeseredett"


De letagadom:) Letagadtam...most ugye nem fogsz fejberúgni?


"nagy fehér magyar vagy,"


Az meg mi?

2011. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Adri baba ***** válasza:
jelenleg egy szép helyen nyaral :))
2011. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!