Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol van VV. Zsuzsi? (Túl rövid. )

Hol van VV. Zsuzsi? (Túl rövid. )

Figyelt kérdés

Nem volt ott a finálén, a BeleValó műsorában sem, majd a Szembesítésen sem. Miért?


Primitív, Zsuzsi számára sértő válaszok nem érdekelnek.


2011. máj. 9. 21:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A szembesítésen mégis ott van, most láttam meg, de ott hogyhogy? És a többi helyen miért nem?
2011. máj. 9. 21:39
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
A Szembesítésen már ott volt és magyarázkodott Balázsnak, hogy nem bánta meg a naracsdobálást meg stb.
2011. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Azt nyilatkozta,hogy nem bánta meg, hogy ki kellett mennie, de sajnálja , hogy lemaradt sok jó helyzetről. Ez a kettő ellentmondás. Meg azt bírom mikor mondja: ezt csak úgy lehet megérteni ha bennt vagy, akik kinnt vannak nem érthetik stb... és mondja tovább. Csak azt nem értem ő honnan tudja , miért okoskodik mikor a 160-170 napból bennt volt vagy 15-öt? szégyen
2011. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kösz b.azdmeg, hogy arra válaszoltatok amit kérdeztem, és hogy nem Zsuzsi számára sértőn fogalmaztátok meg a mondanivalótokat. Ti vagytok a szégyen.
2011. máj. 9. 22:04
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Miért, mi sértőt írtam te zsuzskafan?
2011. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért nem volt ott, de a szembesítőn azt mondta, hogy nem bánta meg, hogy megdobálta Olivért, azt viszont sajnálja, hogy kimaradt pár feladatból, ami tetszett neki is. Ebben mi az ellentmondás?
2011. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Hogyan lehet sajnálni valaminek a következményét, ha annak kiváltó okát nem bánja meg valaki? Ha ezt elmagyarázod logikusan, akkor Zsuzsinak nobel díjat adok.
2011. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most mit értetlenkedsz? Nem bánta meg, hogy olivért megdobálta!Viszont voltak olyan feladatok, amiket ő is szívesen kipróbálna! Fogd már fel kérlek, hogy kettőnek köze nincs egymáshoz! Megdobált valakit és a feladatoknak semmi köze egymáshoz!

Te dobálod meg Olivért, és hetekkel később látod, hogy micsoda jó feladatok vannak, és azt gondolod, hogy de jó lenne részt venni ezekben neked is, aztán eszedbe jut Olivér, és az, hogy nem bántad meg! De ettől még fájhat a szíved a jó dolgok felé!

2011. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Öregem te el vagy tájolva. Ok-okozati kapcsolatról hallottál már. Most mond azt, hogy nem a dobálás/verekedés miatt zárták ki.Miért nem lehetett ott? Mert verekedett,dobált mindenfélét. Miért maradt le mindenről? Csak nem azért mert kizárták agresszív ostoba viselkedése miatt? Ez nem belátásbeli, hanem ténykérdés.
2011. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Öregem te aztán tényleg értetlen vagy:D

Akkor úgy írom, hogy megértsd! Téged kirúgnak a suliból, mert laposra verted egyik osztálytársadat, amit aztán nem bánsz meg egy kicsit sem. Viszont elmesélik a többiek, hogy az osztálykiránduláson micsoda jó dolgokból maradtál ki, és ezt bánod, hogy nem lehettél ott, de azt nem, hogy miért nem lehettél azon a kiránduláson!

Zsuzsi azt bánja, hogy kimarad pár neki tetsző feladatból, de azt nem bánja, hogy végül miért maradt ki!

Amúgy nem hiszem, hogy felfogod!

2011. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!