Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Erről mi a véleményetek, hogy...

Erről mi a véleményetek, hogy Gigi és Anikó vezetik az AlekosznakValó nevű müsort, a cool tv-n?

Figyelt kérdés
Pont őket választották, amikor ők egyáltalán nem szeretik Alekoszt, sőt Alek ellenesek. Szerintem meg Évának és Szandikának kéne vezetnie. Nem ennek a két rin***nak.
2011. máj. 9. 17:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szandi és Éva VALAKI?
2011. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jo ez igy.nehogymar minden csak a nagy 4esrol szoljon.
2011. máj. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

„Igen nem én döntöm el, de mér facebookon kampányolnak, és ma több ezren csatlakoztak már az egyik oldalhoz, hogy cseréljék le őket. Az RTL úgy nyilatkozott hogy 10 ezer tag felett ,szóba jöhet a műsorvezető csere.”


Hol nyilatkozott ilyet az RTL? Lécci addj linket.. :)

Amúgy,engem nagyon idegesít! Miért pont Gigi és Anikó? Ők nem is álltak közel Alekoszhoz,Éva sokkal jobban megérdemelné. :S De én megfogadtam hogy addig nem fogom nézni,amíg nem cserélik le Évára Gigit. :D (és rajtam kívül még sokan,olvastam a facebookon,és nem kevés ember van ezzel így)

2011. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
60%

Kedves kérdező!

Azt írod rengetegen gyűlölik őket, Évát talán nem? Mindekeető ellen szánalmas 1%-kal ment vissza, úgy, hogy minden rasszista meg Alekosz-rajongó Gigi és Ani ellen szavazott, nem pedig Éva mellett..

2011. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Miből gondolod ezt ? Birka -.-"
2011. máj. 10. 19:43
 16/19 anonim ***** válasza:
Jaj. Én csatlakozok a fészhez. Tököm ki van már ezekkel a... csajokkal. Csatlakozzon még az is, aki ezen a véleményen van.
2011. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem tudna valaki egy facebook oldalt, ahol csatlakozhatok azokhoz, akik leszeretnék őket venni a műsorról?
2011. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 alkesz éva ***** válasza:
2011. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Köszii!
2011. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!