Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Erről mi a véleményetek, hogy...

Erről mi a véleményetek, hogy Gigi és Anikó vezetik az AlekosznakValó nevű müsort, a cool tv-n?

Figyelt kérdés
Pont őket választották, amikor ők egyáltalán nem szeretik Alekoszt, sőt Alek ellenesek. Szerintem meg Évának és Szandikának kéne vezetnie. Nem ennek a két rin***nak.
2011. máj. 9. 17:36
1 2
 1/19 alkesz éva ***** válasza:
72%

Szandika meg a műsorvezetés két külön fogalom.Ha már a r.ngyóknál tartunk:

[link]

2011. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Ne félj, nem fogják bántani azt a drága embert! Szandika viszont egyikük nyomába sem érne, ha egy műsor vezetéséről lenne szó. Ha valóban ők vezetik ezt a szánalmas műsort is, akkor még talán hajlandó leszek én is belenézni, csupán miattuk.
2011. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:48


És akkor mi van???


Akkor se Anikó és Gigi vezesse , mert rengetegen gyűlölik őket , főleg az Alekosz fanok. Ugyebár ez a műsor Alekoszrol szól és nem arról hogy nézzük ennek a két k*rvának a pofáját.

2011. máj. 9. 18:38
 4/19 alkesz éva ***** válasza:
72%
Nem te döntöd el,hogy ki vezeti.Ha nem tetszik ne nézd!
2011. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Biztosan jól tud mindkettő aládolgozni. Engem nem érdekel, lényeg, hogy Alekosz nyert, mert megérdemelte.
2011. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy tudom, hogy Évának és Szandikának (de Évának biztos) a főműsorban lesz szerepe, ha jól olvastam, akkor a nőknek fognak tanácsokat adni. Az ilyen háttérműsorok felőlem maradhatnak Gigiéknek, had higgyék, hogy ők is valakik.
2011. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 alkesz éva ***** válasza:
60%

"had higgyék, hogy ők is valakik"


Sokkal értelmesebbek mint az aranyásó.

2011. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen nem én döntöm el, de mér facebookon kampányolnak, és ma több ezren csatlakoztak már az egyik oldalhoz, hogy cseréljék le őket. Az RTL úgy nyilatkozott hogy 10 ezer tag felett ,szóba jöhet a műsorvezető csere.
2011. máj. 9. 20:36
 9/19 alkesz éva ***** válasza:
Hajrá
2011. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne is mondd. Én is ezen a véleményen vagyok. Ráadásul én úgy olvastam, hogy ők jelentkeztek a casting-ra. Persze, h az RTL őket választotta.
2011. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!