Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éden Ádám most kaparhatja...

Éden Ádám most kaparhatja össze Kristóf meg Dani lelkét, szívét. Nem értem Szandra miért nem állt Kristóf mögé, ha most úgyis "jó" énje van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 23:23
1 2
 11/17 anonim válasza:
A Szandra ezáltal most kiejthetett egy játékost, aki már az eleje óta bennt van, a Krisztát, és neki ez biztos nagyon fájhatott, de a többiek nem szomorodtak el annyira mintha pl a Nikit küldte volna haza.De ha igazán taktikázni akar akkor én a Nikit küldtem volna haza, mert szerintem ő az egyik legerősebb ellenfele, vagy a Lindát, mert akkor talán lett volna esélye egy ideig Robi mellett.Lehet jövő héten az egyik fiú védettséget kap, az a teszt miatt, tudjátok, és akkor lehet hazamegy már a Szandra.
2011. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Előző vagyok, bocs, a kérdésedre válaszolva még annyit hogy Dettivel megbeszélte hogy őt nem küldi haza (legalábbis ez jött le), mert benn akarja tartani, és a Detti már odaállt a Kristófhoz.Különben mért is állt volna oda, egy erős ellenfelet szerintem is jobb hazaküldeni..
2011. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
én abban reménykedtem h Ádám nyeri meg, de úgy tűnik már nincs reményem...egyébként ha stratégiai játékként nézzük akkor persze szandra is ott van...de ettől még nem csípem:D
2011. ápr. 29. 23:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Érzem, hogy lesz még pár fordulat, sőt egy óriási is!!
2011. ápr. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
mire gondolsz óriási fordulatként?
2011. ápr. 30. 11:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Konkrét dologra nem, de 100% hogy lesz valami... Horváth Éva azt nyilatkozta, hogy a végén ő és a stáb is meglepődtek! Ez jelenthet sok mindent!
2011. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hát gondolom valaki olyat ejtett ki akivel sokáig volt...
2011. máj. 1. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!