Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éden Ádám most kaparhatja...

Éden Ádám most kaparhatja össze Kristóf meg Dani lelkét, szívét. Nem értem Szandra miért nem állt Kristóf mögé, ha most úgyis "jó" énje van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
:( biztos sorba akarja kiejteni őket, előbb Kristóf, aztán Ádám...bár nagyon remélem h Szandra megy jövő héten...kiakadtam...szegény Jenny, de főleg szegény Kristóóóóf ♥ :( ♥ annyira szenvedett!! :(
2011. ápr. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Danin nem sokat kell kaparni... Őt nem érintette meg annyira Kriszta kiesése.

Kristóf megzuhant eléggé.

Ha nincs az a boríték, Szandra ment volna a levesbe!

2011. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

hát amikor ő ment a borítékhoz akkor már tudtam h tuti védettség...

valahol azt olvastam h kristóf nyerte meg.

2011. ápr. 29. 12:23
 4/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, "valahol" nem olvastál valótlant;)
2011. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szandra egy hülye liba. Én is megsajnáltam Kristófot egyébként, remélem tényleg jól tudjátok, és ő nyert.
2011. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez a Kristóf nyerte dolog mennyire tuti? Mert én meg azt remélem, hogy téves volt az infótok, és nem Kristóf volt a befutó. De tudom, ízlések és pofonok. Sajnos én így se, úgy se leszek 25 millával gazdagabb.:)
2011. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! A dolog biztos. Kit szerettél volna nyertesként látni?
2011. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

17:47-es vagyok.

Nekem Gábor a kedvencem, így nyilván őt, de biztos voltam benne, hogy nem ő kerül ki győztesen a buliból. Csak alszik meg eszik, de én bírom.:)

Viszont ha azt nézzük, hogy ez ugyebár egy stratégiai játék, akkor ez alapján szerintem vagy Ádámnak, vagy Szandrának kellett volna elvinni a nyereményt, mert ők tényleg játszanak, taktikáznak. Mondom ezt úgy, hogy egyiküket sem csípem.

De ha a kérdés az lenne, hogy ki az, akit semmiképpen nem szerettem volna nyertesként látni, az Kristóf és Jennifer.

2011. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Leheletnyi spoiler: az egyik általad említett játékos nagyon közel volt a nyeréshez.... de ennél többet nem mondhatok:)
2011. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon bennfentesnek tűnsz.:)
2011. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!