Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Olive miert nem...

Szerintetek Olive miert nem mer Anikoval beszelni?

Figyelt kérdés

Nekem ez a "nem akarom a szerelmemet bantani"szoveg nagyon gyanus.Az hogyha leulnenek es Oliver elmondana hogy semmit nem akar tolle meg pozitivum is lehetne.


Nem lehet az hogy tenyleg van valami amit mi nem tudunk?Felo hogy Aniko olyat mondana amit csak ok tudnak?

(Oliver nagyon jol tudja mi ment le az osszefoglaloba,lehet azon kivul mondott olyat is ami nem ment le?)


nekem ez nagyon fura.


2011. ápr. 24. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mondtak még olyat, amit nem adtak le az összefoglalókban, bár elvileg, ha valami lényeges lett volna, akkor azt már csak azért is megmutatták volna, hogy azáltal még izgalmasabbak legyenek az események.

Lehet Enikő megtiltotta Olivérnek, hogy beszéljen Anikóval, max csak annyit, amennyit muszáj, de hogy lehetőleg kerülje.

Nem tudom.

2011. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Kitudja mivel hitegette Anikót ez a PrOlivér -.-" bizti most meg fél h kiderül. szánalmas egy alak!!
2011. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
mert gyáva...
2011. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először amikor felkérték Olivért,hogy menjen vissza a villába,a nője nem akarta engedni,Anikó miatt.Aztán Olivér meggyőzte a nőjét,hogy 5 napért fél millió forint azért nem rossz,így elvállalta.A nője megmondta neki,ha csak rá mer nézni Anikóra,akkor ha kijön,szedheti a sátorfáját.Olivér meg annyira odavan ezért a nőért,hogy nagyon be volt szarva,nehogy otthagyja,inkább elbánt így Anikóval.Szánalmas,gerinctelen féreg.
2011. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltatok, hogy Olivér kijött a villából, végignézte az összes videót, látta azt is, amit benn nem, történetesen, hogy Anikó hol Bécibe szerelmes, hol a Király L. Norbiba, hol Olivérért van oda, majd megint Béci és Olivérnek ez így már nem gyerebe? Nekem se jönne be, ha a fél villával eljátszaná ugyanezt az a csaj, akit kinézek magamnak. A kis f@szom akarna vele beszélni, szóval tökre megértem Olivért. Mondhatom azt is, hogy férfiúi önbecsülésébe gázolt ez, hogy gyakorlatilag ő is csak egy volt a sok potenciális pasi közül.
2011. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!