Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most h Szandika kiesett,...

Most h Szandika kiesett, szerintetek mi lesz Anikóval?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból írom ki a kérdést, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre :) Sztem Lacihoz fog odacsapódni, mert vele jó kapcsolatot ápol.
2011. márc. 13. 03:43
 1/6 anonim ***** válasza:
SZtem meg Évához fog,mert Lacinak nem tudja lemondani a Gigit.Hisz az utóbbi napokban már békülgetett,minden eshetőségre gondolva.
2011. márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Jaj ! Mi lesz a kis hisztis,beképzelt,kétszínű napraforgóval ?

Szerintem az Éva-Alekosz pároshoz is oda fog sündörögni egy kicsit,meg Béci-Gigi-Laci-Jerzy négyeshez is !

Szerintem ő maga se tudja majd,hogy hova csapodjon !

2011. márc. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem miért baj az embereknek, hogy mindig nagyon jóban van valakivel. Van ilyen az ember életében, ha az egyik "szerettét" kiszavazzák, akkor miért is maradjon egyedül?

Akárki ezt csinálná, nemcsak az Anikó. Őt csak azért vették ezért elő, mert az összes olyan ember kiesett, akivel a legjobb viszonyt ápolta.

2011. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnálom őt mindig kiesik az akit szeret, és folyton ezzel csesztetik h akkor kihez csapódik majd -.-" én nem örülnék ha majd Laciékkal lenne olyan hűde jóba, remélem lesz esze és ALekékkal fog lenni :)
2011. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát már nem azért, de ha bennt lennék a villába és kiesnek folyamatosan a legjobb barátaim akikkel mindent megbeszélek, nem fogok egyedül maradni... Próbálok keresni egy másikat. Szerintem Anikóval semmi gond nincs, hogy barátkozik... Én sem maradnék egyedül
2011. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Evaval lessz joban.


Nem baj hogy baratkozik,csak nem tudom mennyire oszinte az a bartasag ahol kigyot bekat kiabaltak mar egymasra.

ha jol tudom Aniko megkerte evat hogy ne szoljon hozza,ehhez kepest....

2011. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!