Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más is úgy látta, hogy a...

Más is úgy látta, hogy a párbajon Gigi magasról tojt Jerzyre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
nem
2011. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen. szegény jerzy csak állt ott mint a felesleges harmadik, végig bécit ölelgette, csak formalitásból fordult néha jerzy felé is... szegény jerzy :(
2011. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de igazából nem volt meglepő, mert kezdettől fogva nem éreztem ezt a kapcsolatot őszintének Gigi részéről. De Jerzy is kezd felébredni. A holnapi összefoglaló előzetesében láttam, hogy pont erről beszélt Jerzy is.
2011. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Kivancsi leszek most mi lessz hogy bementek.


Amugy szerintem Gigi azon kapta fel a benzint hogy Jerzy lepaktalt Evaval,mondjuk ez nalam is kiverte a biztositekot.

2011. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Na igen, azzal lett jóba, nemrég még aki leköpte. Jerzyvel az a baj, hogy nagyon manipulálható. Pár nap kellet neki ahhoz, hogy rájöjjön rosszul esik neki, hogy Béci kihívta.....
2011. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz, Jerzy nagyon manipulálható. De biztos vagyok abban, hogyha Gigivel nem jönnek össze, akkor Jerzy az Olivér-féle "tábort" erősítette volna, de ha mégsem, akkor sem lett volna annyira ellenük. Csak nagyon Gigi hatása alá került. Mióta Gigi kiesett, azóta sokkal normálisabb, Évával és Alekkal is sokkal jobban megtalálja a közös hangot. Jóravaló srác ő, csak naív.
2011. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy riportban mutatták is ezt, és mondták is, hogy Gigi inkább elutasítóan bánt a Jerzyvel. Hát istenem...sose szerette. Bár, ha megnyeri a fődíjat, szerintem halálosan szerelmes lesz a kis Gigi.
2011. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki látta. Ez a szerencsétlen Jerzsi pedig csak most kezd "megvilágosodni", pedig Gigin már a kezdetektől fogva látszott, hogy nem igazán szerelmes (talán csak a saját bátyjába). Ha esetleg Jerzsi nyerné meg a játékot, nem lenne sok gondja a pénz elköltésével. Ráczék segítenének neki! Gigiben is újra "fellángolna a szerelem".

Soha sem volt Jerzsi a kedvencem, de azért nagyon sajnálom, hogy ennyire semmibe veszik a "tesók".

2011. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem eléggé. Azon csodálkoznék, ha az utóbbi két nap összefoglalóját megnézve, nem rúgná ki azonnal. Nekem már biztos nem kéne többé ez az álszent rusnyaság.
2011. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!